Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 936
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3094870
10302
468
4400
Gerő Sándor (1904-1977): Simon Zsuzsa Belvárosi színház karikatúra. Tus, papír, jelzett. Lapméret:18x25 cm
3013591
10303
468
3161091
10304
468
Géhl Zoltán (1888-1954): Férfiportré, 1915. Ceruza, karton, jelzett, foltos, lapszéli ázásnyommal, 26,5x20 cm
3145273
10305
468
80000
2732476
10306
468
22000
2971377
10307
468
3145265
10308
468
22000
Gubis Mihály (1948-2006): Geometrikus kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 100/25. 31,5x30 cm.
3091484
10309
468
32000
Guttuso, Renato (1911-1987): Virág csendélet. Litográfia, papír, jelzett, számozott 108/120 41x52 cm Üvegezett keretben. 3159895
10310
468
Gonda Margit (?-): Virág szirom . Pasztell, papír, dekoratív keretben 31x25 cm 3166514
10311
468
38000
Gecse Árpád (1900-1999): Téli utca. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 50x60 cm
3164442
10312
468
Gubcsi Attila (1954-2020): Az áldozat. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Hátoldalon címkén feliratozott. Dekoratív fakeretben, 35×45 cm 3139651
10313
468
Gál András (1968-): Az tök mindegy, hogy milyen madár. Rézkarc, papír, jelzett. sorszámozott művészpéldány E.A. IV/100. 14,5x10 cm paszpartuban Kartonos
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF