https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 936
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3001925
10290
468
0
46000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Alberto Fremura (1936-2023): Tengerészek. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 70x50 cm. / Alberto Fremura (1936-2023), Italian painter: Seamen. Miced technique on paper. Signed lower right. Framed. 70x50 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
2906566
10291
468
0
9000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Fehér Imre (1966-): Alpesi táj. Olaj, farost, jelzett, keretben 60x80 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2648761
10292
468
0
28000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ferdics Béla (1968-): Figurák (cím nélkül). Ceruza, papír. Jelezve balra lent. 39x39 cm. Üvegezett fakeretben / 3124019
10293
468
0
14000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Faragó Zoltán (1898-1970): Piros ruhás lány portréja. Olaj, vászon, jelezve jobbra fent. 49,5x39,5 cm. Dekoratív fakeretben.
Das Lot is nicht erreichbar
2807473
10294
468
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Für Emil (1967-): "Baden-Baden", 2011. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (22/6), lapszéli törésnyomokkal és foltokkal. 33×23 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2773065
10295
468
0
7000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Feka Lajos (1953-2011): Női szent szellem (cím nélkül). Olaj, farost. Jelzett. 68x48 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.
Das Lot is nicht erreichbar
2991748
10296
468
0
190000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Frank Magda (1914-1997): 10 db szitanyomat, papír, mind jelzett és számozott (4/40), lapméret: 50x35 cm. Készült a Vasarely Múzeum műhelyében, 1989. Eredeti karton mappában / Magda Frank (1914-1997): 10 pcs of screenprint on paper, all of them signed and numbered (4/40), sheet size: 50x35 cm, in original cardboard portfolio. Made by the Vasarely Museum, Hungary, 1989.
Das Lot is nicht erreichbar
2951772
10297
468
0
9000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Farkas András (1920-1991): Fák, füvek, 1989. Akvarell, papír, jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben. 30x43 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3073223
10298
468
0
22000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Frank Magda (1914-1997): Kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (2/40), 26,5x39 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3139976
10299
468
0
7000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Farkas Attila (1974-): Spanyol táncosnő, 1996. Tus, papír. Jelzett. Kartonra kasírozva. 42x30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3135600
10300
468
0
60000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Fejér Csaba (1936-2002): Udvar. Vegyes technika, papír, jbl.: Fejér Csaba, jjl: 959. 33x44 cm, keretben, üvegezett, jó állapotú.
Das Lot is nicht erreichbar
3013599
10301
468
0
2800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Stefan Grecu (?-?): Szentendrei panoráma. Akvarell, tus, papír, jelzett, 21x15 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse