Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 936

10134.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

10135.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

10136.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

10137.

Rufpreis:
8 000 HUF

10138.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Boros Gyula (-): Jelenet. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül. 32x22 cm. Üvegezett fakeretben.
10139.

Rufpreis:
8 000 HUF

Boldizsár István (1897-1984): Balatoni részlet vitorlásokkal. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 17x29 cm
10140.

Rufpreis:
1 000 HUF

10141.

Rufpreis:
3 000 HUF

10142.

Rufpreis:
4 000 HUF

10143.

Rufpreis:
85 000 HUF
230,35
265,63

10144.

Rufpreis:
3 000 HUF

10145.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF