Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 936

10109.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10110.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10112.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Bazsonyi Arany (1928-2011): Berzsenyi Dániel. Fametszet, papír, jelzett, Kiss Dénes költőnek dedikált. Üvegezett fakeretben. 20x16 cm
10113.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Benkő Cs. Gyula (1939-): Híd a Brentán (Pádua). Tempera, papír, jelzett, hátoldalon a művész autográf soraival. Kiss Dénes (1936-2013) József Attila-díjas író, költő, műfordítónak és feleségének ajánlva. Paszpartuban. 22x32 cm
10114.

Rufpreis:
10 000 HUF

10115.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Balázs Andor Gábor (1934-1999): Régi dolgok, olaj, farost, jelzett, fa keretben, 47,5×40,5 cm
10116.

Rufpreis:
6 000 HUF

Bajor Ágost (1892-1958): Hegyek között. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lap széle sérült, 22,5×22 cm
10117.

Rufpreis:
3 000 HUF

Boross Géza (1908-1971): Siófok, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 30×37 cm
10118.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bátori István (1952-): Táj. Olaj, farost. Jelzett. Fakeretben. 54x71 cm
10119.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Bundschuh Ottó (1885-?): Virágos utcarészlet. Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 33×43 cm
10120.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Bálint Endre (1914-1986): Allegro Barbaro III., 1978. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (49/100). 44x25,5 cm.
10121.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF