Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 936
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3110576
10109
468
3029077
10110
468
3145296
10112
468
80000
3147946
10113
468
4600
Bazsonyi Arany (1928-2011): Berzsenyi Dániel. Fametszet, papír, jelzett, Kiss Dénes költőnek dedikált. Üvegezett fakeretben. 20x16 cm 3147958
10114
468
Benkő Cs. Gyula (1939-): Híd a Brentán (Pádua). Tempera, papír, jelzett, hátoldalon a művész autográf soraival. Kiss Dénes (1936-2013) József Attila-díjas író, költő, műfordítónak és feleségének ajánlva. Paszpartuban. 22x32 cm 2803807
10115
468
3168125
10116
468
Balázs Andor Gábor (1934-1999): Régi dolgok, olaj, farost, jelzett, fa keretben, 47,5×40,5 cm
3165267
10117
468
Bajor Ágost (1892-1958): Hegyek között. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lap széle sérült, 22,5×22 cm
3165245
10118
468
Boross Géza (1908-1971): Siófok, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 30×37 cm 3167260
10119
468
15000
Bátori István (1952-): Táj. Olaj, farost. Jelzett. Fakeretben. 54x71 cm
3160624
10120
468
Bundschuh Ottó (1885-?): Virágos utcarészlet. Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 33×43 cm 3093492
10121
468
70000
Bálint Endre (1914-1986): Allegro Barbaro III., 1978. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (49/100). 44x25,5 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF