Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 936

10266.

Rufpreis:
8 000 HUF

10267.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

10268.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

10269.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Frank Magda (1914-1997): Absztrakt kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, 26x39 cm
10270.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

10271.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10272.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Fábián Gyula (1884-1955): Kígyó tér autóval (Budapesti forgatag), 1920-30 körül. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 23x31,5 cm
10273.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Födő Gábor (1974-): Átkelés. Linómetszet, papír, jelzett, művészpéldány EA III/IV. számozással, 9x7 cm
10274.

Rufpreis:
2 400 HUF

Fehér László (1953-): Arckép, 2013. Golyóstoll, papír, jelzett, ajándékozási sorokkal. Art Market Budapest, 2013 mappa belső oldalán. 32x23 cm. / László Fehér (1953-): Portrait, 2013. Pen on paper. Signed, with dedication lines. On the inner page of Art Market Budapest, 2013 folder. 32x23 cm.
10275.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Farkas Lídia (1910-1985): Őszi csokor, olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal ás Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív fakeretben, 60×70 cm
10276.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10277.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF