Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 936
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3143579
10928
468
3156308
10929
468
Zádor István (1882-1963): Átkelés. Rézkarc, papír, jelzett, 21×37,5 cm 3159829
10930
468
Zádor István (1882-1963): A kiáradt Tisza. Rézkarc, papír, jelzett, Zádor István autográf ajándékozási soraival 1936-ból Polinszky Pál jogtanácsos részére. Lapszéli ázásnyomokkal. Üvegezett fakeretben, 12x35 cm 3159714
10931
468
Zádor István (1882-1963): Pipázó juhász. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lapszéli kisebb szakadásokkal, kissé foltos, 41×28 cm
3159201
10932
468
Wéber Gyula Oszkár (?-?): Csendélet festőpalettával és szoborral. Olaj, vászon, kissé sérült. Vakráma nélkül. 31x41 cm
3162957
10933
468
Zsignár István (1930-2002): Borsodi táj, 1984. Akril, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett alumíniumkeretben. 19,5x33,5 cm 3163926
10934
468
60000
Adolphe Leon Willette (1857-1926): Mucha plakát előtt imádkozó kislány, 1900 körül. Színezett litográfia, papír, jelzett a litográfián, jobb alsó sarkában szárazbélyegzővel. Lap széle sérült. Paszpartuban. 33x25 cm
3165379
10935
468
4200
Zádor István (1882-1963): Palermo, Monreale templom. Rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. 34×24 cm 3165417
10936
468
3200
Zádor István (1882-1963): Hazatérők. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, hullámos, hátoldala foltos, 25×39 cm
3164686
10937
468
90000
3164693
10938
468
80000
3136390
10939
468
28000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF