https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 936
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3099859
10772
468
0
32000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Páros. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. 70x55 cm. Fakeretben.
Das Lot is nicht erreichbar
3107498
10773
468
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szemethy Imre (1945-): Egység. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (13/100). Üvegezett fakeretben. 15×19,5 cm 3005300
10774
468
0
3600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szabó András (1951-): Elmúlás. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (10/15). 29,5×19,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3027677
10775
468
0
15000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szunyoghy Viktória (1983-): Felfedező. Akvarell, tus, papír, jelzés nélkül. Címkén feliratozott. Üvegezett fakeretben. 21x29 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3027667
10776
468
0
15000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szunyoghy Viktória (1983-): Virtuóz. Akvarell, tus, papír, jelzés nélkül. Címkén feliratozott. Üvegezett fakeretben. 29x21 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3027681
10777
468
0
15000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szunyoghy Viktória (1983-): Hazug. Akvarell, tus, papír, jelzés nélkül. Címkén feliratozott. Üvegezett fakeretben. 29x21 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2898021
10778
468
0
7000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szabó László (1895-?): Társaság. Szén, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 10x14 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2935757
10779
468
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szánthó Imre (1925-1998): Karikatúra, 1979. Tus, kollázs, jelzett, papírra ragasztva, papíron autográf felirattal és karikatúra szövegével.
Das Lot is nicht erreichbar
3014976
10780
468
0
1600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
1987 Székely László: Orgia. Akvarell, papír, feltekerve, 74x50 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2980417
10781
468
0
75000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Székely Alex (1901-1968): Erotikus rajzsorozat, össz. 16 db mű, 1953-59. Akvarell, ceruza, tus, papír. Mindegyik jelzett, kartonra kasírozva, 20x14 cm és 24x17,5 cm közötti méretekben. Sérült mappában.
Das Lot is nicht erreichbar
2918576
10782
468
0
28000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szentgyörgyi Miklós (1955-): Kép a képben (cím nélkül). Olaj, farost. Jelzett. 60×50 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3054171
10783
468
0
4200
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
báró Szveteney György (1871-1952): Vízparti találkozás. Akvarell, papír. Jelzett. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 28x40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse