Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 936
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3135928
10748
468
130000
3162663
10749
468
Szyksznian Wanda (1948-): Háromkirályok (Mária a kisdeddel). Computer print, merített papír, jelzett, számozott, 18x18 cm 3041122
10750
468
3109846
10751
468
Szegő Gizi (1902-1985): Háry János karikatúrák vázlatai, 11 db. Tus, akvarell, papír, mind jelzett és mindegyik hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" bélyegzővel valamint a karikatúrák címeivel, szövegével. Kb. 14,5x21 cm és 18,5x25 cm közötti méretekben. 3161429
10752
468
Szyksznian Wanda (1948-): Vénusz (erotikus jelenet), 2004. Computer print, papír, jelzett, 10x13 cm 3143322
10753
468
Szegő Gizi (1902-1985): össz. 12 db karikatúra. Tus, akvarell, papír, mindegyik jelzett és hátoldalán Ludas Matyi Szerkesztősége v. Kis Ludas bélyegzővel. 13x18 cm és 15x21 cm közötti méretekben 3069153
10754
468
Szeift Béla (1944-2012): Négyen, 1970. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, lap teteje papírra ragasztva, kissé foltos, 21×29,5 cm 3062878
10755
468
3127507
10756
468
Szűcs Edit (1968-): Jelmezterv (Berlioz, Hontalan és Woland, A Mester és Margarita). Vegyes technika, papír. Jelzés nélkül, a hátoldalán feliratozott. Paszpartuban. 26x17 cm 3127505
10757
468
Szűcs Edit (1968-): Jelmezterv (Hontalan és Woland, A Mester és Margarita). Vegyes technika, papír. Jelzés nélkül, a hátoldalán feliratozott. Paszpartuban. 28x18 cm 2962407
10758
468
Sztopka Anna (1950-): Vízparti város. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, 50x70 cm
2962409
10759
468
Sztopka Anna (1950-): Hegyvidéki táj. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, 50x70 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF