Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 936

10748.

Rufpreis:
130 000 HUF
352,30
406,25

Szyksznian Wanda (1948-): Háromkirályok (Mária a kisdeddel). Computer print, merített papír, jelzett, számozott, 18x18 cm
10749.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10750.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szegő Gizi (1902-1985): Háry János karikatúrák vázlatai, 11 db. Tus, akvarell, papír, mind jelzett és mindegyik hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" bélyegzővel valamint a karikatúrák címeivel, szövegével. Kb. 14,5x21 cm és 18,5x25 cm közötti méretekben.
10751.

Rufpreis:
10 000 HUF

Szyksznian Wanda (1948-): Vénusz (erotikus jelenet), 2004. Computer print, papír, jelzett, 10x13 cm
10752.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szegő Gizi (1902-1985): össz. 12 db karikatúra. Tus, akvarell, papír, mindegyik jelzett és hátoldalán Ludas Matyi Szerkesztősége v. Kis Ludas bélyegzővel. 13x18 cm és 15x21 cm közötti méretekben
10753.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szeift Béla (1944-2012): Négyen, 1970. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, lap teteje papírra ragasztva, kissé foltos, 21×29,5 cm
10754.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10755.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Szűcs Edit (1968-): Jelmezterv (Berlioz, Hontalan és Woland, A Mester és Margarita). Vegyes technika, papír. Jelzés nélkül, a hátoldalán feliratozott. Paszpartuban. 26x17 cm
10756.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szűcs Edit (1968-): Jelmezterv (Hontalan és Woland, A Mester és Margarita). Vegyes technika, papír. Jelzés nélkül, a hátoldalán feliratozott. Paszpartuban. 28x18 cm
10757.

Rufpreis:
5 000 HUF

Sztopka Anna (1950-): Vízparti város. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, 50x70 cm
10758.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Sztopka Anna (1950-): Hegyvidéki táj. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, 50x70 cm
10759.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF