Szeift Béla (1944-2012): Négyen, 1970. Akvarell, ceruza, papír, jelzet... https://www.darabanth.com/de/468-Fernauktion/468.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1000001/Szeift-Bela-1944-2012-Negyen-1970-Akvarell-ceruza-papir-jelzett-lap-teteje-papirra~II3069153
3069153
10754
468
Beschreibung: Szeift Béla (1944-2012): Négyen, 1970. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, lap teteje papírra ragasztva, kissé foltos, 21×29,5 cm
: szr