Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 936
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3161395
10736
468
Sümegi Vera (1925-2015): Sárga tulipánok, 1947. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 44,5x28,5 cm 3161363
10737
468
Spányi Iréne (működött a XX. sz. elején): Párizsi portré, 1911. Akvarell, papír. Jelzett. Paszpartuban. 24×15,5 cm
3018790
10738
468
3138415
10739
468
Somorjai-Kiss Tibor (1959-): Mester utca 3 (Ferencváros, Budapest). Litográfia, papír, jelzett, számozott (VI/VIII), 28×21,5 cm
3159214
10740
468
Soós Tamás (1955-): A város. Akvatinta, papír. Jelzett. Próbanyomat. Lap alján kisebb szakadással. 30x30 cm 3165080
10741
468
Séday Éva (1929-2011): Táj. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben, 40×30 cm
3164711
10742
468
34000
3164709
10743
468
3164754
10744
468
14000
Séday Éva (1929-2011): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív, bársonyborítású fakeretben, 35,5×19 cm
3015980
10745
468
42000
3135890
10746
468
3135750
10747
468
36000
Scholz Erik (1926-1995): Falusi táj. Olaj, vászon, jbl: Scholz. Hátoldalán Képcsarnok etikett: 10910. Erősen sérült, a festék több helyen pereg. 50x60 cm, keretben, sérült. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF