Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 936

Sümegi Vera (1925-2015): Sárga tulipánok, 1947. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 44,5x28,5 cm
10736.

Rufpreis:
6 000 HUF

Spányi Iréne (működött a XX. sz. elején): Párizsi portré, 1911. Akvarell, papír. Jelzett. Paszpartuban. 24×15,5 cm
10737.

Rufpreis:
8 000 HUF

10738.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Somorjai-Kiss Tibor (1959-): Mester utca 3 (Ferencváros, Budapest). Litográfia, papír, jelzett, számozott (VI/VIII), 28×21,5 cm
10739.

Rufpreis:
4 000 HUF

Soós Tamás (1955-): A város. Akvatinta, papír. Jelzett. Próbanyomat. Lap alján kisebb szakadással. 30x30 cm
10740.

Rufpreis:
8 000 HUF

Séday Éva (1929-2011): Táj. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben, 40×30 cm
10741.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10742.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

10743.

Rufpreis:
12 000 HUF

Séday Éva (1929-2011): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív, bársonyborítású fakeretben, 35,5×19 cm
10744.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

10745.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

10746.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Scholz Erik (1926-1995): Falusi táj. Olaj, vászon, jbl: Scholz. Hátoldalán Képcsarnok etikett: 10910. Erősen sérült, a festék több helyen pereg. 50x60 cm, keretben, sérült.
10747.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF