Vladimir Svoboda (1937-): Nyugati hegyek, 1992. Vegyes technika, fa, jelezve jobbra lent, hátoldalán raglappal. 37,5x44 cm. / Vladimir Svoboda (1937-), Czech painter: Western mountains, (Zapadni Hory) 1992. Mixed technique on wood, signed lower right, with label on the reverse
Sugár János (?-?, működött a XX. sz. első felében): Jávor Pál arcképe (A beszélő köntös), nyomat, papír, jelzett a nyomaton, Jávor Pál nyomtatott aláírásával. 13x9,5 cm
Sugár János (?-?) grafikus grafikái: reklám tervek, portrék, újságban megjelent grafikák eredetii és a megjelent változatok. összesen 10 db eredeti rajzzal.
Sugár János (?-?, működött a XX. sz. első felében) grafikus rajzai, össz. 10 db: Többségében portrék, többek közt híres filmszínészek, mint pl. Szeleczky Zita, Jávor Pál arcképei, többségében újságban megjelent grafikák eredeti változatai és a megjelent újságok hozzáadva, 1940 körül. Tus (9 db), nyomat (1 db), papír, mindegyik jelzett, egyik vágott. Klf. méretekben.