Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 936

10724.

Rufpreis:
8 000 HUF

Sárközy Zoltán (1910-?): Napraforgós csendélet. Olaj, váaszon, jelzett, keretben, 60×50 cm
10725.

Rufpreis:
8 000 HUF

Surányi Nándor (?-): Tobozok. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lapszéli apró foxing foltokkal, 25×29 cm
10726.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

10727.

Rufpreis:
2 400 HUF

10728.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Sugár János (?-?, működött a XX. sz. első felében): Jávor Pál arcképe (A beszélő köntös), nyomat, papír, jelzett a nyomaton, Jávor Pál nyomtatott aláírásával. 13x9,5 cm
10729.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Sugár János (?-?) grafikus grafikái: reklám tervek, portrék, újságban megjelent grafikák eredetii és a megjelent változatok. összesen 10 db eredeti rajzzal.
10730.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

Sugár János (?-?, működött a XX. sz. első felében) grafikus rajzai, össz. 10 db: Többségében portrék, többek közt híres filmszínészek, mint pl. Szeleczky Zita, Jávor Pál arcképei, többségében újságban megjelent grafikák eredeti változatai és a megjelent újságok hozzáadva, 1940 körül. Tus (9 db), nyomat (1 db), papír, mindegyik jelzett, egyik vágott. Klf. méretekben.
10731.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Albert Schumacher (?-?): Essling a. Neckar, ceruza, papír, jelzett, foltos, 26x19 cm
10732.

Rufpreis:
3 000 HUF

Soltra Elemér (1922-2013): Balatoni buzogány, 1960-as évek. Akvarell, papír, jelezve balra lent, üvegezett fakeretben, 42×25 cm
10733.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Saly Németh László (1920-2001): Téli táj. Olaj, műanyag. Jelezve balra középen Üvegezett fakeretben. 44,5x32,5 cm
10734.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Salamon György (1948-): Vízparti pihenő (Balaton?). Olaj, farost, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 52x74,5 cm
10735.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF