Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 936
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3128854
10880
468
Varga Mátyás (1910-2002): Vajdahunyad vára. 1981. Linó dúc. 35x50cm 3110524
10881
468
24000
Vincze Balázs (1947-2008): Cím nélkül. Cinkkarc, papír, jelzett, számozott (49/100). 32x24 cm. 2853031
10882
468
110000
3033168
10883
468
60000
Vaszary János (1867-1939): Szobor. Ceruza, papír, jelzés nélkül, Vaszary János hagyatéka bélyegzőkkel. Üvegezett fakeretben, 19x14 cm. / János Vaszary (1867-1939): Statue. Pencil on paper, unsigned, with estate stamps, framed
3066925
10884
468
55000
Vaszary János (1867-1939): Csendélet. Ceruza, papír, jelzés nélkül, Vaszary János hagyatéka bélyegzőkkel, sarkaiban papírra ragasztva. 17x18 cm / János Vaszary (1867-1939): Still life. Pencil on paper, unsigned, with estate stamps.
3161454
10885
468
Vákár Tibor (1908 - 2002 ): Zsögöd. Ofszet, papír, jelzett, üvegezett keretben. 17x25 cm 3159677
10886
468
Vasarely Victor (1908-1997): Op-art kompozíció. Szitanyomat, papír. Neuchatel, Éditions du Griffon kiadása, 1970-es évek. Jelzés nélkül, hátoldalán nyomtatott kiadói felirattal. 32x27 cm
3160658
10887
468
3400
Vydai Brenner Nándor (1903-1966): Anya gyermekével. Színezett rézkarc, papír. Jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 39x30 cm
3160923
10888
468
Vydai Brenner Nándor (1903-?): Verbunkos. Színezett rézkarc, papír, jelzés nélkül. 27,5x37,5 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
3166770
10889
468
Vaszary János (1867-1939): Női akt. Ofszet, papír, jelzett a nyomaton. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 36x26,5 cm 3166797
10890
468
Vaszary János (1867-1939): Álló női akt. Ofszet, papír, jelzett a nyomaton. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. 37,5x20 cm 3135017
10891
468
Véssey Gábor (1948-): Ex libris V.G., 2002. Litográfia, papír, jelzett, próbanyomat 1/3 számozással, 17×15 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF