Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 936

Varga Mátyás (1910-2002): Vajdahunyad vára. 1981. Linó dúc. 35x50cm
10880.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vincze Balázs (1947-2008): Cím nélkül. Cinkkarc, papír, jelzett, számozott (49/100). 32x24 cm.
10881.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10882.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

Vaszary János (1867-1939): Szobor. Ceruza, papír, jelzés nélkül, Vaszary János hagyatéka bélyegzőkkel. Üvegezett fakeretben, 19x14 cm. / János Vaszary (1867-1939): Statue. Pencil on paper, unsigned, with estate stamps, framed
10883.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Vaszary János (1867-1939): Csendélet. Ceruza, papír, jelzés nélkül, Vaszary János hagyatéka bélyegzőkkel, sarkaiban papírra ragasztva. 17x18 cm / János Vaszary (1867-1939): Still life. Pencil on paper, unsigned, with estate stamps.
10884.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Vákár Tibor (1908 - 2002 ): Zsögöd. Ofszet, papír, jelzett, üvegezett keretben. 17x25 cm
10885.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vasarely Victor (1908-1997): Op-art kompozíció. Szitanyomat, papír. Neuchatel, Éditions du Griffon kiadása, 1970-es évek. Jelzés nélkül, hátoldalán nyomtatott kiadói felirattal. 32x27 cm
10886.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Vydai Brenner Nándor (1903-1966): Anya gyermekével. Színezett rézkarc, papír. Jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 39x30 cm
10887.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Vydai Brenner Nándor (1903-?): Verbunkos. Színezett rézkarc, papír, jelzés nélkül. 27,5x37,5 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
10888.

Rufpreis:
5 000 HUF

Vaszary János (1867-1939): Női akt. Ofszet, papír, jelzett a nyomaton. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 36x26,5 cm
10889.

Rufpreis:
8 000 HUF
9

Vaszary János (1867-1939): Álló női akt. Ofszet, papír, jelzett a nyomaton. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. 37,5x20 cm
10890.

Rufpreis:
8 000 HUF

Véssey Gábor (1948-): Ex libris V.G., 2002. Litográfia, papír, jelzett, próbanyomat 1/3 számozással, 17×15 cm
10891.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF