Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 936
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3137836
10892
468
Vén Zoltán (1941-): Quodlibet. Rézmetszet, papír, jelzett, művészpéldány EA jelzéssel, foltos, 39,5x26 cm 3133869
10893
468
Véssey Gábor (1948-): R. őszi fényben, 1999. Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat 2/3 számozással, 15×15 cm
3135060
10894
468
Véssey Gábor (1948-): Gyertyaláng III, 1999. Litográfia, papír, jelzett, próbanyomat 4/4 számozással, 30×25 cm
3135819
10895
468
Véssey Gábor (1948-): No (...), 2000. Litográfia, papír, jelzett, 9/13 számozással, 30×25 cm
3141948
10896
468
Varga Mátyás (1910-2002): Nagy Zoltán műtörténész portréja, 1955. Akvarell, papír, jelezve balra lent, paszpartuban, 30×45,5 cm 3141944
10897
468
Varga Mátyás (1910-2002): Virágok, 1955. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban, 46,5×36 cm
3141942
10898
468
Varga Mátyás (1910-2002): Siófoki napozó (Balatoni fények), 1955. Akvarell, papír, jelezve balra lent, paszpartuban, 29,5×45 cm 3140918
10899
468
Vén Zoltán (1941-): Woo-doo krisztus. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA V/VIII számozással, 39,5x25 cm
3159795
10900
468
4200
Vidai Brenner Nándor (1903-?): Sárköziek. Színezett rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, kissé foltos, apró felületi sérülésekkel, 29x39 cm 3159213
10901
468
Vass Elemér (1887-1957): Tetők a Champs de Marson, Párizs. Litográfia, papír, jelzett, számozott (73/VIII.). Az 1927-ben megjelent "Paris" c. mappából. Paszpartuban. Paszpartu szélén apró szakadásokkal. 20×32 cm 3162843
10902
468
Veress Elemér (1876-1959): Kalotanádasi templom (Erdély), 1942. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 32,5×25,5 cm 3165390
10903
468
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Öreg fák patakon. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 29,5×38,5 cm, Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF