Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 936

Vén Zoltán (1941-): Quodlibet. Rézmetszet, papír, jelzett, művészpéldány EA jelzéssel, foltos, 39,5x26 cm
10892.

Rufpreis:
4 000 HUF

Véssey Gábor (1948-): R. őszi fényben, 1999. Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat 2/3 számozással, 15×15 cm
10893.

Rufpreis:
4 000 HUF

Véssey Gábor (1948-): Gyertyaláng III, 1999. Litográfia, papír, jelzett, próbanyomat 4/4 számozással, 30×25 cm
10894.

Rufpreis:
4 000 HUF

Véssey Gábor (1948-): No (...), 2000. Litográfia, papír, jelzett, 9/13 számozással, 30×25 cm
10895.

Rufpreis:
4 000 HUF

Varga Mátyás (1910-2002): Nagy Zoltán műtörténész portréja, 1955. Akvarell, papír, jelezve balra lent, paszpartuban, 30×45,5 cm
10896.

Rufpreis:
8 000 HUF

Varga Mátyás (1910-2002): Virágok, 1955. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban, 46,5×36 cm
10897.

Rufpreis:
1 000 HUF

Varga Mátyás (1910-2002): Siófoki napozó (Balatoni fények), 1955. Akvarell, papír, jelezve balra lent, paszpartuban, 29,5×45 cm
10898.

Rufpreis:
5 000 HUF

Vén Zoltán (1941-): Woo-doo krisztus. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA V/VIII számozással, 39,5x25 cm
10899.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vidai Brenner Nándor (1903-?): Sárköziek. Színezett rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, kissé foltos, apró felületi sérülésekkel, 29x39 cm
10900.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Vass Elemér (1887-1957): Tetők a Champs de Marson, Párizs. Litográfia, papír, jelzett, számozott (73/VIII.). Az 1927-ben megjelent "Paris" c. mappából. Paszpartuban. Paszpartu szélén apró szakadásokkal. 20×32 cm
10901.

Rufpreis:
4 000 HUF

Veress Elemér (1876-1959): Kalotanádasi templom (Erdély), 1942. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 32,5×25,5 cm
10902.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Varga Nándor Lajos (1895-1978): Öreg fák patakon. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 29,5×38,5 cm,
10903.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF