Vass Elemér (1887-1957): Tetők a Champs de Marson, Párizs. Litográfia,... https://www.darabanth.com/de/468-Fernauktion/468.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1000001/Vass-Elemer-1887-1957-Tetok-a-Champs-de-Marson-Parizs-Litografia-papir-jelzett-szamozott~II3159213
3159213
10901
468
Beschreibung: Vass Elemér (1887-1957): TetÅ‘k a Champs de Marson, Párizs. Litográfia, papÃr, jelzett, számozott (73/VIII.). Az 1927-ben megjelent "Paris" c. mappából. Paszpartuban. Paszpartu szélén apró szakadásokkal. 20×32 cm