Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 936
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3003013
10567
468
80000
3108438
10568
468
Melocco Miklós (1935-): Nőszirom, 1984. Szitanyomat, papír, jelzett, feltekerve, d: 32,5 cm
3107487
10569
468
Megyeri József (?-): A kőhíd. Olaj, farost. Jelzett. Fakeretben, 35×45 cm
3141898
10570
468
15000
Mocsay Béla (működött 1920-45 körül): Kültelki utca (Ferencváros). Akvarell, tus, toll, papír, jelezve balra lent. Hátoldalán Nemzeti Szalon Ujságrajzolok c. kiállítás korabeli raglapjával. Üvegezett fakeretben, 12×19,5 cm 3146589
10571
468
Mórotz Miklós (1890-1970): Téli udvar, 1929. Olaj, rétegelt falemez, jelezve balra lent. Bal felső sarkában sérült. 33x41,5 cm
3140391
10572
468
Mátrai Vilmos (1877-?): Mátyás templom, színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 13,5×8,5 cm
3140365
10573
468
Mátrai Vilmos (1877-?): Aranykakas utca (Tabán), színezett rézkarc, papír, jelzett, 17×23 cm
3139943
10574
468
Muszély Ágoston (1877-1966): Határ úti kiserdő. Tus, papír, jelzés nélkül. Paszpartun feliratozott, 10×13,5 cm 3140083
10575
468
Maksai János (1954-): Régi parasztház. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 50x80 cm.
2898313
10576
468
3003001
10577
468
80000
2942924
10578
468
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF