Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 936

10567.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Melocco Miklós (1935-): Nőszirom, 1984. Szitanyomat, papír, jelzett, feltekerve, d: 32,5 cm
10568.

Rufpreis:
12 000 HUF

Megyeri József (?-): A kőhíd. Olaj, farost. Jelzett. Fakeretben, 35×45 cm
10569.

Rufpreis:
1 400 HUF

Mocsay Béla (működött 1920-45 körül): Kültelki utca (Ferencváros). Akvarell, tus, toll, papír, jelezve balra lent. Hátoldalán Nemzeti Szalon Ujságrajzolok c. kiállítás korabeli raglapjával. Üvegezett fakeretben, 12×19,5 cm
10570.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Mórotz Miklós (1890-1970): Téli udvar, 1929. Olaj, rétegelt falemez, jelezve balra lent. Bal felső sarkában sérült. 33x41,5 cm
10571.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Mátrai Vilmos (1877-?): Mátyás templom, színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 13,5×8,5 cm
10572.

Rufpreis:
2 800 HUF

Mátrai Vilmos (1877-?): Aranykakas utca (Tabán), színezett rézkarc, papír, jelzett, 17×23 cm
10573.

Rufpreis:
4 000 HUF

Muszély Ágoston (1877-1966): Határ úti kiserdő. Tus, papír, jelzés nélkül. Paszpartun feliratozott, 10×13,5 cm
10574.

Rufpreis:
5 000 HUF

Maksai János (1954-): Régi parasztház. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 50x80 cm.
10575.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10576.

Rufpreis:
6 000 HUF

10577.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

10578.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF