Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 936
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3130339
10591
468
3134632
10592
468
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Hegyvidék. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Kartonra kasírozva. 13x8,5 cm
3134634
10593
468
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Hegyvidéki fenyők. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Kartonra kasírozva. 16,5x9,5 cm
3134635
10594
468
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Csendélet. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Kartonra kasírozva. 14x10,5 cm 2834268
10595
468
3078776
10596
468
Nádor Sándor (1882 - 1926): Tópart. Pasztell, papír, üvegezett, dekoratív keretben, kissé sérült keret. 25x32 cm 3164960
10597
468
50000
Németh György (1888-1962): Szekér falusi utcában. Olaj, vászon ,jelzett, laza keretben. 60x80 cm
3165236
10598
468
6500
Nagy Barbara (1976-). Örvénylő formák. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 38,5x28,5 cm
3161112
10599
468
Novák Lajos (1927-1989): Havas táj. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 19,5x33 cm 3160889
10600
468
Nyerges Pál (1914-1987): Társaság (olvashatatlan címmel). Linómetszet, papír, jelzett, Nyerges Pál autográf ajándékozási soraival 1957-ből,, üvegezett fakeretben, 8x12 cm
3137798
10601
468
Nyergesi János (1895-1982): Mosás a Dunában, 1914. Szén, papír, jelzett. Lapszéli apró sérülésekkel, 21x34 cm. 3138226
10602
468
Nádas Alexandra (1974-): Ablakok I., 1997-2004. Rézkarc, papír, jelzett, számozott: 20/22. 25x14,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF