Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 936

10591.

Rufpreis:
6 000 HUF

Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Hegyvidék. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Kartonra kasírozva. 13x8,5 cm
10592.

Rufpreis:
2 800 HUF

Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Hegyvidéki fenyők. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Kartonra kasírozva. 16,5x9,5 cm
10593.

Rufpreis:
2 800 HUF

Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Csendélet. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Kartonra kasírozva. 14x10,5 cm
10594.

Rufpreis:
2 800 HUF

10595.

Rufpreis:
10 000 HUF

Nádor Sándor (1882 - 1926): Tópart. Pasztell, papír, üvegezett, dekoratív keretben, kissé sérült keret. 25x32 cm
10596.

Rufpreis:
1 000 HUF

10597.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Nagy Barbara (1976-). Örvénylő formák. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 38,5x28,5 cm
10598.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Novák Lajos (1927-1989): Havas táj. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 19,5x33 cm
10599.

Rufpreis:
3 000 HUF

10600.

Rufpreis:
2 800 HUF

Nyergesi János (1895-1982): Mosás a Dunában, 1914. Szén, papír, jelzett. Lapszéli apró sérülésekkel, 21x34 cm.
10601.

Rufpreis:
5 000 HUF

Nádas Alexandra (1974-): Ablakok I., 1997-2004. Rézkarc, papír, jelzett, számozott: 20/22. 25x14,5 cm
10602.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF