Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 936
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3135403
10603
468
Nagy Gábor (1949-): Táj (...), 2001. Litográfia, papír, jelzett, 2/13 számozással, lapméret: 50×35 cm
3159179
10604
468
Nógrády Magda, balatongyöröki (1904-1973): Enteriőr kemencével, 1926. Olaj, karton. Jelzett. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív, sérült fakeretben. 24x32 cm 3159215
10605
468
32000
Nádas Alexandra (1974-): Zöld tető, 2005. Litográfia, papír, jelzett, számozott (9/12). 56×38 cm 2949985
10606
468
2950052
10607
468
15000
3081133
10608
468
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Zöldellő táj. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Papírra kasírozva. Lap szélén foltos. 37x24,5 cm
3081145
10609
468
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Liget. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Kartonon. Karton széle foltos. 30x40 cm
3103552
10610
468
3038084
10611
468
3126387
10612
468
Nolipa István Pál (1907-1986): Dömösi templom dekorációs terve, 1937. Akvarell, papír. Jelzett a hátoldalán. Kissé foltos és kissé sérült. Rétegelt falemezre kasírozva. 51,5x56 cm
2971835
10613
468
32000
2971851
10614
468
22000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF