Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 936

Nagy Gábor (1949-): Táj (...), 2001. Litográfia, papír, jelzett, 2/13 számozással, lapméret: 50×35 cm
10603.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Nógrády Magda, balatongyöröki (1904-1973): Enteriőr kemencével, 1926. Olaj, karton. Jelzett. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív, sérült fakeretben. 24x32 cm
10604.

Rufpreis:
6 000 HUF

Nádas Alexandra (1974-): Zöld tető, 2005. Litográfia, papír, jelzett, számozott (9/12). 56×38 cm
10605.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

10606.

Rufpreis:
8 000 HUF

10607.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Zöldellő táj. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Papírra kasírozva. Lap szélén foltos. 37x24,5 cm
10608.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Liget. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Kartonon. Karton széle foltos. 30x40 cm
10609.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

10610.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

10611.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Nolipa István Pál (1907-1986): Dömösi templom dekorációs terve, 1937. Akvarell, papír. Jelzett a hátoldalán. Kissé foltos és kissé sérült. Rétegelt falemezre kasírozva. 51,5x56 cm
10612.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10613.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

10614.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF