Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 936

Joseph Kádár (1936-2019): Kompozíció, Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (99/100). Hátoldalon a művész pecsétjével 37x49,5 cm
10447.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Kalcsó József (1952- ): Hölgy kalapban, 1986. Olaj, farost, jelzett. Fakeretben, 40×30 cm
10448.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
9

Kalcsó József (1952- ): Tanya, 1985. Olaj, farost, jelzett. Fakeretben, 30×45 cm
10449.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Kőszeghy Csilla (1977-): Nyári kép, 2004. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 21/22 számozással. 27,5x35 cm
10450.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kő Boldizsár (1969-): Árnyjáték, 2002. Litográfia, papír, jelzett, VI/XII számozással. 19,5x25 cm
10451.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kő Boldizsár (1969-): Kutyacsók, 2002. Litográfia, papír, jelzett, II/XII számozással. 19x24 cm
10452.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kőmíves István (1949-2007): Elmozdulási kísérlet, 2003. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA II/XV. számozással. 32x25 cm
10453.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kiss Ilona (1955-): "A hegyi füvekről", 2002. Linómetszet, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. VI./XII. számozással. 10,5x18 cm
10454.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kiss Ilona (1955-): "A nyíló nárciszmezőkről", 2002. Linómetszet, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. III/XII számozással. 10,5x18 cm
10455.

Rufpreis:
4 000 HUF

Katona Kata (1942-): Álom-idő VI. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. VIII/VIII. számozással. 29x20 cm
10456.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kőszeghy Csilla (1977-): Növények anatómiája IV., 2003. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. IV/8. számozással. 30x48 cm
10457.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kőszeghy Csilla (1977-): Cím nélkül, 2003. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 12/XVIII. számozással. 18x37 cm
10458.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF