Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 936
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3093352
10447
468
32000
Joseph Kádár (1936-2019): Kompozíció, Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (99/100). Hátoldalon a művész pecsétjével 37x49,5 cm
3162001
10448
468
Kalcsó József (1952- ): Hölgy kalapban, 1986. Olaj, farost, jelzett. Fakeretben, 40×30 cm 3162011
10449
468
19000
Kalcsó József (1952- ): Tanya, 1985. Olaj, farost, jelzett. Fakeretben, 30×45 cm
3137862
10450
468
Kőszeghy Csilla (1977-): Nyári kép, 2004. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 21/22 számozással. 27,5x35 cm
3138359
10451
468
Kő Boldizsár (1969-): Árnyjáték, 2002. Litográfia, papír, jelzett, VI/XII számozással. 19,5x25 cm 3138362
10452
468
Kő Boldizsár (1969-): Kutyacsók, 2002. Litográfia, papír, jelzett, II/XII számozással. 19x24 cm 3138438
10453
468
Kőmíves István (1949-2007): Elmozdulási kísérlet, 2003. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA II/XV. számozással. 32x25 cm
3138456
10454
468
Kiss Ilona (1955-): "A hegyi füvekről", 2002. Linómetszet, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. VI./XII. számozással. 10,5x18 cm
3138461
10455
468
Kiss Ilona (1955-): "A nyíló nárciszmezőkről", 2002. Linómetszet, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. III/XII számozással. 10,5x18 cm
3133605
10456
468
Katona Kata (1942-): Álom-idő VI. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. VIII/VIII. számozással. 29x20 cm
3134377
10457
468
Kőszeghy Csilla (1977-): Növények anatómiája IV., 2003. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. IV/8. számozással. 30x48 cm
3134367
10458
468
Kőszeghy Csilla (1977-): Cím nélkül, 2003. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 12/XVIII. számozással. 18x37 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF