Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 936
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3159788
10471
468
Alfred Krüger (1876-?), 2 db mű: Női akt. Akvarell, ceruza, papír. Egyik jelzett. Egyiken apró foltokkal. 46,5×33 cm. 3144483
10472
468
90000
3143077
10473
468
9500
3144929
10474
468
3144918
10475
468
3141875
10476
468
19000
3141866
10477
468
14000
Klausz Éva (XX. sz. második fele): Keleti utca. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben, 43×35 cm 3141830
10478
468
Korponay Margó (1943-): Eger környéki részlet. Vegyes technika, papír, jelzett, kissé sérült. Üvegezett fakeretben. 20x29,5 cm
3146993
10479
468
Király Antal (-): Erdélyi táj, 2004. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, fakeretben. 50x70 cm
3146748
10480
468
32000
ifj. Keleti Jenő (1943-1999): Hegyoldal télen. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív fakeretben, 60×80 cm
3143880
10481
468
9500
Kelemen Tibor (1913-2000): Hisám-palota, Jerikó, 1984. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 50×70 cm
3144535
10482
468
Kádár Tibor (1946-): Mosónő. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott. Dekoratív fakeretben, 50×70 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF