Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 936

Alfred Krüger (1876-?), 2 db mű: Női akt. Akvarell, ceruza, papír. Egyik jelzett. Egyiken apró foltokkal. 46,5×33 cm.
10471.

Rufpreis:
12 000 HUF

10472.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

10473.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

10474.

Rufpreis:
8 000 HUF

10475.

Rufpreis:
6 000 HUF

10476.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Klausz Éva (XX. sz. második fele): Keleti utca. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben, 43×35 cm
10477.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Korponay Margó (1943-): Eger környéki részlet. Vegyes technika, papír, jelzett, kissé sérült. Üvegezett fakeretben. 20x29,5 cm
10478.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Király Antal (-): Erdélyi táj, 2004. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, fakeretben. 50x70 cm
10479.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

ifj. Keleti Jenő (1943-1999): Hegyoldal télen. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív fakeretben, 60×80 cm
10480.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Kelemen Tibor (1913-2000): Hisám-palota, Jerikó, 1984. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 50×70 cm
10481.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Kádár Tibor (1946-): Mosónő. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott. Dekoratív fakeretben, 50×70 cm
10482.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF