https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 936
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2998753
10158
468
0
30000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bartl József (1932-2013): Önarckép, 1964. Litográfia, papír, jelzett. 48x32 cm. Tudomásunk szerint soha korábban nem szerepelt árverésen a művész ezen portréja, az önarckép fiatalkorában készült. Rendkívül ritka grafika, gyűjtői darab!
Das Lot is nicht erreichbar
2518550
10159
468
0
30000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bakányi Gyula (1955-): Anyaság. Olajtempera, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 60×80 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2739848
10160
468
0
8000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bitó Ildikó (1966-): Szakadás. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott: V/V. 25x25 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
2872977
10161
468
0
20000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Brankovics Éva (1938-): Csendélet, olaj, karton jelzett keretben 30x38 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3149150
10162
468
0
2800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Boldizsár István (1897-1984): Tanya. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle foltos. 30x39 cm 2670036
10163
468
0
6500
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bod László (1920-2001): Balatonvilágos. Filctoll, papír, jelzettl 40x27 cm 3139939
10164
468
0
7000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bakallár József (1940-2013): Fiókáit etető madár. Tus, papír, jelzett. Paszpartuban, 19×20,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3142401
10165
468
0
80000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bosznay István (1868-1944): Tavasz, 1921. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, hátoldalán Bosznay István autográf feliratával és korabeli kiállítási raglappal (Műcsarnok?). Dekoratív fakeretben, 43×65 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3142981
10166
468
0
16000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Blahos Rudolf (1917-1986): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Kissé sérült. Dekoratív fakeretben. 50x60 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3135905
10167
468
0
26000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bényi László (1909-2004): Téli utca. Tempera, akvarell, papír, jjl: Bényi László 55 Bényi László. 22x29 cm, keretben, üvegezett, kis sérüléssel.
Das Lot is nicht erreichbar
3135922
10168
468
0
110000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Id. Benedek Jenő (1906-1987): Udvar. Olaj, vászon, jbl.: Benedek. Sérült! 60x80 cm, keretben, jó állapotú.
Das Lot is nicht erreichbar
3135389
10169
468
0
36000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bényi László (1909-2004): Bivaly szénás szekérrel. Vegyes technika, papír, jjl.: Bényi. 25,5x23 cm, keretben, üvegezett, hibátlan.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse