Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 936
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3139652
10314
468
Gál András (1968-): Macskajaj. Rézkarc, papír, jelzett. sorszámozott művészpéldány E.A. V/100. 14,5x10 cm paszpartuban Kartonos
3167138
10315
468
Gaál Domonkos (1940-2009): Pest és Buda . Rézkarc, papír, jelzett, számozott (5/24), lapszéli gyűrődésekkel, 29×39 cm 3013605
10316
468
3013601
10317
468
3156396
10318
468
90000
Gulyás Dénes (1927-2003): Tűzijáték a Parlamentnél. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×80 cm
3164426
10319
468
3400
Gelléri István (-): Balatonaligai részlet sétálókkal, 1965. Pasztell, papír, jelzett a hátoldalán, paszpartuban. 30x20 cm
3164500
10320
468
4200
Gelléri István (-), össz. 3 db mű: Női aktok. Ceruza, papír, jelzés nélkül, 2 db paszpartuban. 20x18,5. 26,5x10,5 és 28x8 cm
3146810
10321
468
28000
Gádor Emil (1911-1998): Vízpart. Olaj, farost, jelezve balra lent. Fakeretben, 50×60 cm
3139706
10322
468
Gy. Szabó Béla (1905-1985): Vízparti táj, 1960. Fametszet, papír, jelzett a metszeten. Lap széle kissé foltos. Üvegezett fakeretben, 35x23,5 cm
3143652
10323
468
4200
Gelléri István (-): Heraklész XII. Papírkarc, papír, jelzett, papírra kasírozva. 42x29,5 cm
3139933
10324
468
Gy. Vad Erzsébet (1925-2012): Kékestető. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. 22x32 cm
3005063
10325
468
100000
Gyarmathy Tihamér (1915-2005): Cím nélkül, 1957. Tus, papír. Jelezve balra lent: Gyarmathy 957. Hátoldalán R 57/4 katalógusszámmal. 29×20 cm. Fakeretben. / ink on paper, signed lower left, with catalogue no. R 57/4 on the reverse, framed.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF