Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 936

10146.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Beregi Vilmos (?-1970): Téli tanyarészlet. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 33×27 cm
10147.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Buzás András (1943-): Esti furulyaszó, 2007. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 15,5×10 cm
10148.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Buzás András (1943-): Női akt, 2007. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 14×11 cm
10149.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

10150.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

10151.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

10152.

Rufpreis:
5 000 HUF

10153.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

Boldizsár István (1897-1984): Pihenő a hídon. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 14,5x25 cm
10154.

Rufpreis:
1 000 HUF

10155.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10156.

Rufpreis:
8 000 HUF

10157.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF