Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 936

Csillag József (1894-1977): Pipázó. Rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. Üvegezett, sérült fakeretben, 31,5×22 cm
10182.

Rufpreis:
2 800 HUF

10183.

Rufpreis:
3 000 HUF

Cs. Pataj Mihály (1921-2008): Nádas. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív, kissé kopott fakeretben, 42×70 cm
10184.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Cs. Pataj Mihály (1921-2008): Asszony tükörrel. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 41×55 cm
10185.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Cs. Pataj Mihály (1921-2008): Téli táj, 1985. Olaj, farost, jelzett. Fakeretben, 25,5×35 cm
10186.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Csikós Tibor (1957-): "Kors II". Rézkarc, akvatinta, papír, jelzett, művészpéldány EA jelzéssel, 19,5x15,5 cm
10187.

Rufpreis:
4 000 HUF

Conrad Gyula (1877-1959): Buda. Rézkarc, papír, jelzett, Conrad Gyula autográf ajándékozási soraival 1933-ból, lapszéli kisebb szakadással, lapszéli folttal, 18×15 cm
10188.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Pár, 1987. Olaj, karton, jelezve jobbra középen. Sarkaiban kissé sérült. 60x50 cm
10189.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Csavlek András (1942-): Korpusz. Akvarell, diópác, papír, jelzett, üvegezett keretben, 21,5×14 cm
10190.

Rufpreis:
12 000 HUF

Csavlek András (1942-): Languszta (vitorlás), 2005. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 50×40 cm
10191.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Csavlek András (1942-): Vízpart (Balaton), 1987. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 50×80 cm
10192.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50
10

Csáky Lajos (1950-): Öreg fűz (Tiszapart). Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, dekoratív fakeretben, 41×28 cm
10193.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF