Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 936

10194.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Czibor Ildikó (1969-): Sommerys, 2021. Olaj, farost, jelzett, 70×50 cm
10195.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Czibor Ildikó (1969-): Tappynor, 2021. Olaj, farost, jelzett, 70×50 cm
10196.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Czibor Ildikó (1969-): Orient. Olaj, farost, jelzett, 50×70 cm.
10197.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10198.

Rufpreis:
8 000 HUF

Csáti Jónás (-): Verekedő disznók (vaddisznók). Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 60x90 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
10199.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Portré (önarckép?), 1992. Tempera, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 28×20,5 cm
10200.

Rufpreis:
5 000 HUF

Conrád Gyula (1877-1959): Budai Dunapart. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli apró foltokkal, 18,5×14,5 cm
10201.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Szász Endre (1926-2003): Hölgy madárral. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány Artist's Proof jelzéssel és XV/XIV számozással. Üvegezett keretben, 30x42 cm
10202.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

10203.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Bohóc, 1993. Tempera, papír, kartonra kasírozva. 30×21 cm
10204.

Rufpreis:
5 000 HUF

Czétényi Vilmos (1928-2003): Tengerszem. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, laza fakeretben. 24x36 cm
10205.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF