Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 936

Hargitai Zsigmond (1942-2004): Ártéri erdő. Olaj, farost, jelzett, fakeretben. 22,5x34 cm
10350.

Rufpreis:
4 000 HUF

Haeryng Pál (?-?), működött feltehetően a XX. sz. első felében: Csendélet. Olaj, karton, jelzett, 7x8,5 cm. Üvegezett fakeretben.
10351.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hencze Tamás (1938-2018): Geometrikus kompozíció, 1978. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 49/100. 49×29,5 cm / serigraphy on paper, signed, numbered: 49/100
10352.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

10353.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Herman Lipót (1884-1972): Aktok puttóval. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 20x12,5 cm
10354.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Hornyák László (1995-): Avar motívum, 1995. Litográfia, papír, jelzett, 44/50 számozással. 39x23 cm
10355.

Rufpreis:
4 000 HUF

Monica Vincent Hunter (-): Kalapos hölgy portréja. Olaj, farost. Jelzés nélkül. 51x40,5 cm
10356.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Monica Vincent Hunter (-): Jelenet aktokkal. Olaj, papír,m farostra kasírozva. Jelzés nélkül. Szélein kissé sérült. 40,5x50,5 cm
10357.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Monica Vincent Hunter (-): Társaság. Olaj, vászon. Jelzés nélkül. Hajtásnyommal, kissé sérült, vakráma nélkül. 70x76 cm
10358.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Hercsuth Ferenc (1942-): Absztrakt kompozíció (cím nélkül), 1996. Olaj, farost, jelezve középen fent, hátoldalán autográf felirattal. 50×50 cm
10359.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Hercsuth Ferenc (1942-)2 db mű: Szentendrei részlet és mozdony, 1973. Monotípia, papír, egy kartonra kasírozva, jelzett. 19×13 és 13x19 cm.
10360.

Rufpreis:
8 000 HUF

10361.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF