Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 936

Hegedűs Sándor (-): Nyári táj (hajó). Olaj, vászon, faroston, jelzett. Dekoratív fakeretben. 40×50 cm
10374.

Rufpreis:
10 000 HUF

Hegedűs Sándor (-): Hajó a tengeren. Olaj, vászon, faroston, jelzett. Dekoratív fakeretben. 38,5×48,5 cm
10375.

Rufpreis:
10 000 HUF

10376.

Rufpreis:
10 000 HUF

10377.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Horváth József (-): Szentendrei sárga házak. Akvarell, papír, jelzett, fakeretben, 16,5x23,5 cm
10378.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Horváth József (-): Szentendrei részlet sétálókkal, 1963. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 20x28,5 cm
10379.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Hankó Béla (1927-1993): Őszi hangulat. Akvarell, papír, jelzett a hátoldalán nyomtatottan. Lap szélén paszpartuzás nyomaival. 24,5×34,5 cm
10380.

Rufpreis:
5 000 HUF

10381.

Rufpreis:
5 000 HUF

10382.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

10383.

Rufpreis:
12 000 HUF

10384.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Harangozó Ferenc (1952-): Csendélet. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (15/20), üvegezett fakeretben, 29×32 cm
10385.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF