https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 936
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3124107
10374
468
0
10000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Hegedűs Sándor (-): Nyári táj (hajó). Olaj, vászon, faroston, jelzett. Dekoratív fakeretben. 40×50 cm 3124088
10375
468
0
10000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Hegedűs Sándor (-): Hajó a tengeren. Olaj, vászon, faroston, jelzett. Dekoratív fakeretben. 38,5×48,5 cm 2925339
10376
468
0
10000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Haba Ferenc (1887-?) v Ferencné: Csendélet, olaj, vászon kis sérülésekkel, jelzett. keretben 50x65 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3073726
10377
468
0
26000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Halász Szabó Sándor (1920-1997): Kompozíció kékben. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (23/30), 41x29 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3103576
10378
468
0
2600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Horváth József (-): Szentendrei sárga házak. Akvarell, papír, jelzett, fakeretben, 16,5x23,5 cm 3103574
10379
468
0
2600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Horváth József (-): Szentendrei részlet sétálókkal, 1963. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 20x28,5 cm 3108925
10380
468
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Hankó Béla (1927-1993): Őszi hangulat. Akvarell, papír, jelzett a hátoldalán nyomtatottan. Lap szélén paszpartuzás nyomaival. 24,5×34,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3108936
10381
468
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Hankó Béla (1927-1993): Hangulatos táj. Akvarell, papír, jelzett a hátoldalán nyomtatottan. Lap szélén paszpartuzás nyomaival. 26×37 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2849908
10382
468
0
32000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Horváth G. Andor (1876-1966): Borozgatók. Olaj, falemez. Jelzett. Hátoldalán 1990 előtti Magyar Nemzeti Galéria kiviteli bélyegzővel. Kissé foltos. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 26×35 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
2540654
10383
468
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Hubay Miklós (1922 - ): Virágcsendélet. Olaj, vászon. keretben. Jelzett. 60x50cm
Das Lot is nicht erreichbar
2967676
10384
468
0
9000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Hercsuth Ferenc (1942-): Szentendrei részlet. Monotípia, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Paszpartuban. 20×13 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3047016
10385
468
0
4000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Harangozó Ferenc (1952-): Csendélet. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (15/20), üvegezett fakeretben, 29×32 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse