Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 936

Helbing Ferenc (1870-1958): Krisztus, linómetszet, papír, paszpartuban, 20×19 cm
10386.

Rufpreis:
4 000 HUF

Horváth István, M. (1952-): Szentendrei templom. Vegyes technika, papír, jelezve balra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben. 34x46 cm
10387.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Hajós Hollanda Éva (1935-): Tanyavilág. Olaj, farost, jjl.: Hajós. 40x70 cm, keretezett, jó állapotú.
10388.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Hajós Hollanda Éva (1935-): Löszfal. Olaj, farost, jjl: Hajós. 50x90 cm, keretben, üvegezett, törött üveg
10389.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10390.

Rufpreis:
1 100 000 HUF
2 981,03
3 437,50

Imre István (1918-1983): Rovinj. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×39 cm / István Imre: Rovinj (Rovigno). Etching, paper, framed, 29×39 cm
10391.

Rufpreis:
3 000 HUF

ifj. Imre István (1950- ): Lovak, rézkarc, papír, jelzett, számozott (57/100). Dekoratív, üvegezett fakeretben, 39×29 cm
10392.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10393.

Rufpreis:
3 000 HUF

Istókovits Kálmán (1898-1990): Jelenet. Rézkarc, papír, Jelzett a karcon. Lap széle kissé foltos, bal alsó sarkában kisebb sérüléssel. 25,5x27 cm
10394.

Rufpreis:
6 000 HUF
11

10395.

Rufpreis:
1 000 HUF

10396.

Rufpreis:
5 000 HUF

10397.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF