https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 936
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3068953
10386
468
0
4000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Helbing Ferenc (1870-1958): Krisztus, linómetszet, papír, paszpartuban, 20×19 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3047192
10387
468
0
19000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Horváth István, M. (1952-): Szentendrei templom. Vegyes technika, papír, jelezve balra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben. 34x46 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3136595
10388
468
0
22000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Hajós Hollanda Éva (1935-): Tanyavilág. Olaj, farost, jjl.: Hajós. 40x70 cm, keretezett, jó állapotú.
Das Lot is nicht erreichbar
3136484
10389
468
0
22000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Hajós Hollanda Éva (1935-): Löszfal. Olaj, farost, jjl: Hajós. 50x90 cm, keretben, üvegezett, törött üveg
Das Lot is nicht erreichbar
3101548
10390
468
0
1100000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Iványi Grünwald Béla (1867-1940): Festő és aktmodellek. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Restaurált, dublírozott. 74x90,5 cm. Fakeretben. A tétel utolsó két fotója a festményt egy 1960-as években készült fényképen mutatja a háttérben. / oil on canvas, signed lower right, restored, framed. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Das Lot is nicht erreichbar
3165249
10391
468
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Imre István (1918-1983): Rovinj. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×39 cm / István Imre: Rovinj (Rovigno). Etching, paper, framed, 29×39 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3160617
10392
468
0
9000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
ifj. Imre István (1950- ): Lovak, rézkarc, papír, jelzett, számozott (57/100). Dekoratív, üvegezett fakeretben, 39×29 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3167151
10393
468
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Iván Szilárd (1912-1988): Vízpart. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 21×27 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3165139
10394
468
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Istókovits Kálmán (1898-1990): Jelenet. Rézkarc, papír, Jelzett a karcon. Lap széle kissé foltos, bal alsó sarkában kisebb sérüléssel. 25,5x27 cm 3024245
10395
468
0
1000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Iván Szilárd (1912-1988): Kislány. Szitanyomat, papír. Kissé sérült. Fakeretben, 32,5x23 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2948746
10396
468
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Irsa Katalin (-): Mesevilág (cím nélkül). Tus, papír, jelezve jobbra középen. Üvegezett fakeretben. 24x17,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2987770
10397
468
0
38000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Istókovits Kálmán (1898-1990): Vihar előtt (Dunapart). Akvarell, papír, jelezve balra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 27×35,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse