Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 936
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3164042
10073
468
50000
Sugár Gyula (1924-1991): Csendélet, 1969. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben, 60×90 cm 3162924
10074
468
50000
Pethő Attila (-): Melankólia. Olaj, applikáció, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben, 52×22 cm
3158661
10075
468
30000
Szász Endre (1926-2003): A nő, 1982. Tus, hártyapapír, jelzett, paszpartuban, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. 32x32 cm. 3162911
10076
468
50000
Herpai Zoltán (1951-2011): Lány virággal. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben, 40×60 cm
3161757
10077
468
26000
Dobroszláv József (1932-2016): Vízparti táj, 1986. Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fa keretben, 27x47 cm 3148035
10078
468
80000
Novotny Emil Róbert (1898-1975): Mártélyi Tisza, 1956. Olaj, vászon, jelzett és datált (Novotny 56). Fakeretben. 48x62 cm
3164001
10079
468
36000
Szimon Jenő (1902-1978): Monte Carlo, 1930-as évek. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Díszes, kissé sérült, üvegezett fakeretben, 50×67 cm
3124137
10080
468
30000
Zórád Géza (1896-1959): Társaság. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben, 40x50 cm
3164064
10081
468
Borsod-megye munkásmozgalmi története 8 db rézkarcot tartalmazó mappa. Barczy, Feleky. jelzettek,29x40 cm vászon mappában 3128827
10082
468
19000
Albert Zsuzsa (1954-): Geometrikus kompozíció (cím nélkül.) Szitanyomat, papír. Jelzett. Az 1980-ban 200 példányban megjelent Tér-kapcsolat-lehetőség mappából. 28x23 cm.
3164746
10083
468
5500
Ábrahám Rafael (1929-2014): Tisztelet Dürernek. Ofszet, papír, jelzett, törésnyomokkal. 40x26 cm. 3164386
10084
468
38000
Angyalffy Erzsébet (1861-1940): Arckép, 1938-39 körül. Olaj, vászon, jelzett. Sérült, 43x30 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF