Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 936

Sugár Gyula (1924-1991): Csendélet, 1969. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben, 60×90 cm
10073.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

10074.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Szász Endre (1926-2003): A nő, 1982. Tus, hártyapapír, jelzett, paszpartuban, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. 32x32 cm.
10075.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75
10

Herpai Zoltán (1951-2011): Lány virággal. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben, 40×60 cm
10076.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Dobroszláv József (1932-2016): Vízparti táj, 1986. Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fa keretben, 27x47 cm
10077.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10078.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

10079.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Zórád Géza (1896-1959): Társaság. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben, 40x50 cm
10080.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Borsod-megye munkásmozgalmi története 8 db rézkarcot tartalmazó mappa. Barczy, Feleky. jelzettek,29x40 cm vászon mappában
10081.

Rufpreis:
8 000 HUF

10082.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Ábrahám Rafael (1929-2014): Tisztelet Dürernek. Ofszet, papír, jelzett, törésnyomokkal. 40x26 cm.
10083.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Angyalffy Erzsébet (1861-1940): Arckép, 1938-39 körül. Olaj, vászon, jelzett. Sérült, 43x30 cm
10084.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF