Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 936
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3028915
10230
468
3127444
10231
468
Daday Kálmán (1904-1990): Csendélet pipával, 1973. Akvarell, papír, jelzett. Paszpartuban. 29×42 cm
3127440
10232
468
Daday Kálmán (1904-1990): Tihanyi apátság, 1971. Akvarell, papír, jelzett. Paszpartuban. 45×28,5 cm
3090950
10233
468
Drippey Béla (1879-?): Szénaboglya, 1908. Olaj, karton. Jelzett a hátoldalá. Fakeretben. 25x35 cm
3090959
10234
468
Drippey Béla (1879-?): Zöldellő táj, 1908. Olaj, karton. Jelzett a hátoldalán. Fakeretben. 25x35 cm
3101454
10235
468
15000
Darmó Éva (1980-): Geometrikus kompozíció. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán, fakeretben, 80x60 cm
2956195
10236
468
Dittrich Márta (1941-): Csendélet. Olaj, farost. Jelzett Fakeretben, 60×60 cm
3145697
10237
468
Dobrovits Ferenc (1941-1988): Gesztusok (cím nélkül). Akvarell, papír, jelzett. 35x50 cm
3143733
10238
468
3800
Dobay Zsuzsa (Susan Dobay, 1937-): Egyiptomi hölgy (cím nélkül). Nyomat, papír, jelzett, számozott (5/160). 41x24 cm
3146777
10239
468
36000
Dús László (1941-): Színes foltok (cím nélkül). Monotípia, papír, jelzett, üvegezett alumínium keretben, 30×22 cm
3146769
10240
468
36000
Dús László (1941-): Foltok (cím nélkül). Monotípia, papír, jelzett, üvegezett alumínium keretben, 30×22 cm
3142973
10241
468
Dobos Lajos (1921-2012): Erdőbelső. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. Paszpartu széle foltos. 29x41 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF