Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 936

10230.

Rufpreis:
8 000 HUF

Daday Kálmán (1904-1990): Csendélet pipával, 1973. Akvarell, papír, jelzett. Paszpartuban. 29×42 cm
10231.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Daday Kálmán (1904-1990): Tihanyi apátság, 1971. Akvarell, papír, jelzett. Paszpartuban. 45×28,5 cm
10232.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Drippey Béla (1879-?): Szénaboglya, 1908. Olaj, karton. Jelzett a hátoldalá. Fakeretben. 25x35 cm
10233.

Rufpreis:
5 000 HUF

Drippey Béla (1879-?): Zöldellő táj, 1908. Olaj, karton. Jelzett a hátoldalán. Fakeretben. 25x35 cm
10234.

Rufpreis:
4 000 HUF

Darmó Éva (1980-): Geometrikus kompozíció. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán, fakeretben, 80x60 cm
10235.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Dittrich Márta (1941-): Csendélet. Olaj, farost. Jelzett Fakeretben, 60×60 cm
10236.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Dobrovits Ferenc (1941-1988): Gesztusok (cím nélkül). Akvarell, papír, jelzett. 35x50 cm
10237.

Rufpreis:
5 000 HUF

Dobay Zsuzsa (Susan Dobay, 1937-): Egyiptomi hölgy (cím nélkül). Nyomat, papír, jelzett, számozott (5/160). 41x24 cm
10238.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Dús László (1941-): Színes foltok (cím nélkül). Monotípia, papír, jelzett, üvegezett alumínium keretben, 30×22 cm
10239.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Dús László (1941-): Foltok (cím nélkül). Monotípia, papír, jelzett, üvegezett alumínium keretben, 30×22 cm
10240.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Dobos Lajos (1921-2012): Erdőbelső. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. Paszpartu széle foltos. 29x41 cm.
10241.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF