Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 936

Damó István (1951-): Mese a lét adta játékról, 2004. Rézkarc, papír, jelzett, 12/24 számozással. 13x13 (x2) cm
10218.

Rufpreis:
4 000 HUF

Dobesch Máté (1978-): Mediterrán hangulat, 2004. Litográfia, papír, jelzett, 1. fázis 1/4 számozással. 23x33,5 cm
10219.

Rufpreis:
4 000 HUF

Dobesch Máté (1978-): Cuencai részlet, 2003. Litográfia, papír, jelzett, 8/35 számozással. 35x24 cm
10220.

Rufpreis:
4 000 HUF

Dobay Zsuzsa (Susan Dobay, 1937-): Csendélet (cím nélkül). Nyomat, papír, jelzett, számozott (18/160). Kisebb gyűrődésekkel. 34x25 cm
10221.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Dobrovits Ferenc (1941-1988): Csendélet kompozíció. Akvarell, papír, jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal. 44,5x63,5 cm
10222.

Rufpreis:
5 000 HUF

10223.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Szász Endre (1926-2003): Bűvész. Szitanyomat, papír, jelzett, 29/100 számozással. Üvegezett keretben, 34,5x40 cm
10224.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Détári Dettár György (1892-1951): Juhász nyájával, 1929. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben. 26x50 cm
10225.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

10226.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10227.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10228.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

10229.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF