Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 936
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3137843
10218
468
Damó István (1951-): Mese a lét adta játékról, 2004. Rézkarc, papír, jelzett, 12/24 számozással. 13x13 (x2) cm 3136776
10219
468
Dobesch Máté (1978-): Mediterrán hangulat, 2004. Litográfia, papír, jelzett, 1. fázis 1/4 számozással. 23x33,5 cm
3140998
10220
468
Dobesch Máté (1978-): Cuencai részlet, 2003. Litográfia, papír, jelzett, 8/35 számozással. 35x24 cm
3145690
10221
468
3800
Dobay Zsuzsa (Susan Dobay, 1937-): Csendélet (cím nélkül). Nyomat, papír, jelzett, számozott (18/160). Kisebb gyűrődésekkel. 34x25 cm
3145702
10222
468
Dobrovits Ferenc (1941-1988): Csendélet kompozíció. Akvarell, papír, jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal. 44,5x63,5 cm 3164713
10223
468
60000
3161759
10224
468
19000
Szász Endre (1926-2003): Bűvész. Szitanyomat, papír, jelzett, 29/100 számozással. Üvegezett keretben, 34,5x40 cm
3100836
10225
468
14000
Détári Dettár György (1892-1951): Juhász nyájával, 1929. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben. 26x50 cm
3047170
10226
468
28000
3044713
10227
468
3044721
10228
468
19000
2760397
10229
468
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF