Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 936

Dudás Jenő (1900-1991): Tihanyi betakarítás. Rézkarc, papír, jjl.: Dudás Jenő, jbl.: Tihanyi betakarítás. 29x38 cm, keretben, üvegezett, jó állapotú.
10242.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Dengyel Tibor (1913- ?): Hegyi legelő. Vegyes technika, papír, jjl.: Dengyel T. 943. 22x33,5 cm, keretben, üvegezett, hibátlan.
10243.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Domanovszky Endre (1907- 1974): Falurészlet. Akvarell, papír, jjl.: Domanovszky. 18x27,5 cm, keretben, üvegezett, kis sérüléssel.
10244.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

E. Horváth István (?-?), működött a XX. sz. első felében: Ház a hegyekben (Erdély v. Felvidék?). Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 20×31 cm
10245.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szász Endre (1926-2003): Hölgy turbános férfival. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány Artist's Proof jelzéssel és XV/XIV számozással. Lap szélén néhány apró folttal. Üvegezett keretben, 30x42 cm
10246.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Emanuel Béla (1879-1976): Csodapásztorok, 1973. Tus, papír, jelezve jobbra lent. Emanuel Béla autográf ajámdékozási soraival. Kartonra kasírozva, karton széle foltos. Proveniencia: a művész hagyatéka. 35×50 cm.
10247.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Erdélyi Mihály (1884 - 1972): "Ecser" (Szentes környéki tanya). Olaj, karton. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 36x49 cm.
10248.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

Edvi Illés Panny (1897-1978): Lányportré, 1926. Szén, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. Lap alja foltos. 42x37 cm
10249.

Rufpreis:
8 000 HUF

10250.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10251.

Rufpreis:
4 000 HUF

10252.

Rufpreis:
12 000 HUF

10253.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF