Szász Endre (1926-2003): Hölgy turbános férfival. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány Artist's Proof jelzéssel és XV/XIV számozással. Lap szélén néhány apró folttal. Üvegezett keretben, 30x42 cm