Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 936

id. Benedek Jenő (1906-1987): Ősz a vízparton. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben, 40×60 cm
10049.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Szeift Béla (1944-2012): Ikrek, 1981. Akril, zsineg, fa. Jelezve jobbra lent: Szeift 81. 25,5x36 cm. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben.
10050.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Milan Dobes (1929-): Rózsaszín kompozíció (cím nélkül), 2006. Szitanyomat, karton. Jelzett. Számozott: 20/55. 48x50 cm
10051.

Rufpreis:
85 000 HUF
230,35
265,63

Dobroszláv Lajos (1902-1987): Vérteskozmai táj, 1977. Akvarell, ceruza, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal (Vérteskozma, 1977), üvegezett fakeretben, 23×44,5 cm.
10052.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Wallburg Egon (Zórád Ernő, 1911-2004): Téli piac kutyákkal, 1939. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 23x33 cm
10053.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Abonyi Ernő (1884-1941): "Esthangulat" (Vitorláskikötő). Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Hátoldalán "Abonyi Ernő, Kassa, 1919, Esthangulat" felirattal. Dekoratív, régi fakeretben, 57×68 cm
10054.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

10055.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

10056.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Csendélet. Pasztell, karton. Jelezve jobbra lent. Kisebb lapszéli szakadással és törésnyommal. 100x70 cm
10057.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

10058.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Schéner Mihály (1923-2009): Csendélet. Olaj, farost. Jelzett. 70x50 cm. Dekoratív fakeretben.
10059.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Vlagyimir Lebedev (1891-1967): Modern ember. Tus, vegyes technika, papír. Jelzés nélkül. paszparetuban 31x22 cm / Vladimir Lebedev (1891-1967), Russian avantgarde painter: Modern man. Ink and mixed technique on paper, unsigned, in passepartout 31x2 cm
10060.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF