Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 936

10362.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10363.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Halápy János (1893-1960): Pipázó magyar katona. Pasztell, vegyes technika, jelzett, üvegezett keretben 39x30 cm
10364.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

10365.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Herman Lipót (1884-1972): Női aktok. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent és Herman Lipót hagyatéki bélyegzővel, üvegezett keretben, 22x20 cm
10366.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Bruno Héroux (1868-1944): Állati mulatság (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett, körbevágva, lap széle kissé foltos, 22x16 cm / etching on paper, signed, cut on the edges, slighty stained on the edge od the sheet
10367.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Halász Szabó Sándor (1920-1997): Absztrakt formák. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (23/30), 31,5x24,5 cm
10368.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10369.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10370.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Hargitai Zsigmond (1942-2004): Patakpart. Ofszet nyomat, papír, jelzett, számozott (4/10). Üvegezett fakeretben, 23x36 cm
10371.

Rufpreis:
1 800 HUF

Hegedűs Sándor (-): Nyári táj. Olaj, vászon, faroston, jelzett. Dekoratív fakeretben. 49×39 cm
10372.

Rufpreis:
10 000 HUF

Hegedűs Sándor (-): Öböl hajóval. Olaj, vászon, faroston, jelzett. Dekoratív fakeretben. 40×49,5 cm
10373.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF