Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 936
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3167220
10688
468
Reichel Kálmán (1879-1926): Téli, falusi este. Olaj, karton, jelezve balra lent. 29,5x39,5 cm. Üvegezett, dekoratív fakeretben.
3159815
10689
468
14000
Robitsné Csiszár Margit (1900-1992), 2 db mű: Párizsi női akt (1938) és férfi uniformisban. Tempera, akvarell, papír, 42x30,5 és 38x27 cm. lapszéli apró szakadással. 3159225
10690
468
Révész Imre (1859-1945): Vásár, színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült keretben, 34×46 cm 3141839
10691
468
15000
Radnai József (1896-1963): Hangulatos táj. Olaj, karton, jelzett, javított. Fakeretben, 40×47 cm
2956324
10692
468
42000
2877064
10693
468
40000
2942675
10694
468
3068843
10695
468
3068837
10696
468
Rácz András (1926-2013): Kompozíció kékkel. Akvarell, papír, jelzett, 29,5x36,5 cm
3018748
10697
468
30000
Sárdy Brutus (1892-1970): Napfényes Dunapart. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, hátoldalán régi MNG kiviteli bélyegzővel, vakráma nélkül, 42x55 cm 3140616
10698
468
15000
Slevenszky Lajos (1910-1975): Arckép, 1927. Szén, papír, jelzett, kartonra kasírozva, hátoldalán román kiviteli bélyegzővel, 43×28,5 cm.
3018655
10699
468
30000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF