Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 936

Reichel Kálmán (1879-1926): Téli, falusi este. Olaj, karton, jelezve balra lent. 29,5x39,5 cm. Üvegezett, dekoratív fakeretben.
10688.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Robitsné Csiszár Margit (1900-1992), 2 db mű: Párizsi női akt (1938) és férfi uniformisban. Tempera, akvarell, papír, 42x30,5 és 38x27 cm. lapszéli apró szakadással.
10689.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Révész Imre (1859-1945): Vásár, színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült keretben, 34×46 cm
10690.

Rufpreis:
6 000 HUF

Radnai József (1896-1963): Hangulatos táj. Olaj, karton, jelzett, javított. Fakeretben, 40×47 cm
10691.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10692.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

10693.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

10694.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10695.

Rufpreis:
6 000 HUF

Rácz András (1926-2013): Kompozíció kékkel. Akvarell, papír, jelzett, 29,5x36,5 cm
10696.

Rufpreis:
6 000 HUF

Sárdy Brutus (1892-1970): Napfényes Dunapart. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, hátoldalán régi MNG kiviteli bélyegzővel, vakráma nélkül, 42x55 cm
10697.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Slevenszky Lajos (1910-1975): Arckép, 1927. Szén, papír, jelzett, kartonra kasírozva, hátoldalán román kiviteli bélyegzővel, 43×28,5 cm.
10698.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10699.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF