Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 936
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3032597
10663
468
Rau Tibor (1934-2000), 2 db karikatúra: Kezdődik a suli és "doktornál (cím nélkül, erotikus karikatúra) Tus, papír, mindkettő jelzett. 30x21 cm
3032593
10664
468
Rau Tibor (1934-2000), 2 db karikatúra: "Gondolod, hogy ennyi könyv elég egy másodikosnak?" és "Dezsőke, mondtam, hogy ne zavartassa magát..." (erotikus karikatúra) Tus, papír, mindkettő jelzett. 30x21 cm
3103947
10665
468
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Az ami megismételhetetlen, 2004. Vegyes technika, karton, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben. 78,5×73 cm 3099537
10666
468
15000
Carl Rabus (1898-1983): Absztrakt kompozíció, feltehetően 1950-es évek. Monotípia, papír, jelzett, feltekerve. 40x57 cm /
3099534
10667
468
15000
Carl Rabus (1898-1983): Absztrakt kompozíció, 1950-es évek. Monotípia, papír, jelzett, törésnyomokkal, lapszéli apró foltokkal, feltekerve. 72x33 cm /
2750422
10668
468
2942696
10669
468
2812595
10670
468
2245462
10671
468
80000
3047751
10672
468
Reich Károly (1922-1988): Ady: A rég-halottak pusztáján (1977). Szitanyomat, papír, jelzett. 55x37 cm sérülésekkel a szélén
3048890
10673
468
Rádóczy Gyarmathy Gábor (1943-): Gémet prédáló héja. Rézkarc, papír. Jelzett. 9/25 számozással. Lapszéli kisebb szakadásokkal. 48×59 cm
3045818
10674
468
Rátkai György (1940-2009): A középponti vasút mozdonya. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (63/100), 21,5×42,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF