Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 936
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3078535
10639
468
Pohárnok Zoltán (1905-1976): Aratás. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 23,5x17,5 cm 3166304
10640
468
Pörge Gergely (1858-1930): Újpesti piac, 1917. Ceruza, papír, jelzett, 12×20,5 cm 3166299
10641
468
Pörge Gergely (1858-1930): Újpesti piac, 1917. Ceruza, papír, jelzett, apró szakadásokkal, 16×22 cm 3083560
10642
468
24000
Pátkai Ervin (1937-1985): Bartók emlékére. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (49/100), 49,5x32 cm
3164725
10643
468
Pető János (1940-2009): A diósgyőri vasgyár munkásainak első jelentős megmozdulása. Rézkarc, papír, jelzett, 29,5×39,5 cm 3160645
10644
468
Prihoda István (1891-1956): Balerina portréja. Hidegtű, papír. Jelzett. Üvegezett dekoratív keretben. 39x29 cm 3160824
10645
468
Prihoda István (1891-1965): Társaság. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, üvegezett fakeretben, 22×31,5 cm 3164094
10646
468
Pituk József Viktórián (1906-1991): Alakok. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, üvegezett fakeretben, 48,5×32,5 cm
3164099
10647
468
Pituk József Viktórián (1906-1991): Álló alakok. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, üvegezett fakeretben, 36×59 cm 3164708
10648
468
Pirók József (-): Velencei részlet. Akvarell, papír, jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben, 28×38,5 cm 3164719
10649
468
Pető János (1940-2009): Villamosítás. Rézkarc, papír, jelzett, 29,5×39,5 cm 2890435
10650
468
Prihoda István (1891-1965): Vidám társaság. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 21,5x30,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF