https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 936
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2909255
10796
468
0
10000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szász Endre (1926-2003): Ülő hölgy. Tus, papír, jelezve jobbra lent, lap teteje papírra ragasztva, 29,5x21 cm 3084928
10797
468
0
3600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szalay Pál (1953-2015): Paripa. Pasztell, papír. Jelzés nélkül. Hátoldalán névvel feliratozott. Paszpartuban. 22x31 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3128739
10798
468
0
28000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Bárban. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Javított. 75x60,5 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3107191
10799
468
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szász Endre (1926-2003): Alvó. Rézkarc, papír, jelzett a nyomaton, üvegezett keretben, (üvegen kis sérülés) 19x29 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3124061
10800
468
0
4400
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sziklay Juhos Sándor (?-): Dorozsmai szélmalom. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben. 26×20 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2892216
10801
468
0
220000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szeift Béla (1944-2012): Fekete sejt, 1969. Akril, spárga, applikáció faroston, 68x66 cm, Jelezve hátoldalon: Szeift Béla, Fekete sejt 1969, Kiállítva Újpest 1969, Bp Galéria kiállítóháza.
Das Lot is nicht erreichbar
3110531
10802
468
0
28000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szemethy Imre (1945- ): Mandarin, 1978. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (49/100). 20×11,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3110546
10803
468
0
17000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szabados Árpád (1944-2017): Bartók Béla emlékére, (részlet), 1971-78. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (49/100). Bal alsó sarkában hajtásnyommal. 50×32,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2804231
10804
468
0
9000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szijártó Kálmán (1946-): Tűzkép. Ofszet, papír, jelzett a nyomaton. Üvegezett fakeretben. 22x22 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2912765
10805
468
0
50000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szánthó Mária (1897-1998): Légies akt. Olaj, farost, jelzett, sérült, üvegezett keretben, 48×37 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3062271
10806
468
0
150000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szánthó Mária (1897-1998): Lány gyöngyökkel. Olaj, fa. Jelezve jobbra fent. Dekoratív fakeretben. 60x50 cm / Mária Szánthó (1897-1998): Lady with pearls. Oil on wood, signed upper right. Framed. 60x50 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3167254
10807
468
0
15000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szabó Nóra: Absztrakt. Vegyes technika, karton, üvegezett keretben, jelzett, hátoldalon a szerző soraival, 53x18 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse