Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 936

10796.

Rufpreis:
10 000 HUF

10797.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

10798.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Szász Endre (1926-2003): Alvó. Rézkarc, papír, jelzett a nyomaton, üvegezett keretben, (üvegen kis sérülés) 19x29 cm
10799.

Rufpreis:
12 000 HUF

Sziklay Juhos Sándor (?-): Dorozsmai szélmalom. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben. 26×20 cm
10800.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

10801.

Rufpreis:
220 000 HUF
596,21
687,50

10802.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10803.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

10804.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10805.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

10806.

Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75

10807.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF