Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 936

10808.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Szanthoffer Imre (1930-2007): Házak. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben, 16x22 cm
10809.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szőnyi István (1894-1960): Holdtölte. Rézkarc, papír, jelzett. Fakeretben, 19×31,5 cm
10810.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Szanthoffer Imre (1930-2007): Utca lovaskocsival. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 50×60 cm
10811.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Szanthoffer Imre (1930-2007): Utca sétálókkasal. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 60×80 cm
10812.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Szemethy Imre (1945-): Állatok a romokon (cím nélkül), 1990. Tus, színes ceruza, papír, jelzett. Üvegezett keretben. 50×40 cm
10813.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Szyksznian Wanda (1948-): Múzsák. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (6/50), 17,5x12,5 cm
10814.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Kubista portré. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Sérült. 71x57,5 cm.
10815.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Szőnyi István (1894-1960): Várakozás, színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 23×30,5 cm
10816.

Rufpreis:
12 000 HUF

Szalay Miklós (1972-): A hatalom varázsa (olvashatatlan címmel), 2002. Rézkarc (?), papír, jelzett, 11/12 számozással. 25x21 cm
10817.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szalay Miklós (1972-): Béla mennybe, 2001. Prespán (sokszorosított grafika), papír, jelzett, 3/6 számozással. Lap alja kissé foltos. 42x25 cm
10818.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szalay Miklós (1972-): Párbaj, 2002. Prespán (sokszorosított grafika), papír, jelzett, 15/22 számozással. 30x24 cm
10819.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF