Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 936

Szarka Fedor Guido (1974-): Ez egy kilencvenhatos szerelem (...), 2000. Réznyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA XV/III számozással. 22x17 cm
10820.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szegvári Károly (1920-2002): Élet a tanyán. Olaj, farost, jelzett, üvegezett fakeretben. 60x80 cm
10821.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Szőnyi István (1894-1960): Fiúportré (Szőnyi Péter?). Rézkarc, papír, jelzés nélkül, hátoldalán Palota Galéria bélyegzőjével, 39×30 cm
10822.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Szőnyi István (1894-1960): Öreg halász. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, hátoldalán Palota Galéria bélyegzőjével, 29,5×39 cm
10823.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Szőnyi István (1894-1960): Gyümölcsszedők. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 30×34 cm
10824.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Szőnyi István (1894-1960): Alakok. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 30×39 cm
10825.

Rufpreis:
12 000 HUF

Szőnyi István (1894-1960): Táj. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli apró szakadással, 17×21 cm
10826.

Rufpreis:
12 000 HUF

Szőnyi István (1894-1960): Őszi borulat. Rézkarc, papír, jelzett, 15×22 cm
10827.

Rufpreis:
10 000 HUF

Szuchy Tibor (1911-1996): Római részlet (1941?). Akvarell, ceruza, papír, jelezve jobbra lent, foltos, 27×37 cm
10828.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Szimon Jenő (1902-1978): Vízparti táj. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Jobb felső sarkában sérült. Díszes, kissé sérült fakeretben, 37×50 cm
10829.

Rufpreis:
12 000 HUF

Szilvássy Margit (1898-1977): Tájkép várral. Akvarell, pasztell, papír, jbl.: Szilvássy 959. 28,5x39 cm, keretben, üvegezett, jó állapotú.
10830.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Szilvássy Pál (1920-1996): Falurészlet. vegyes technika, papír, jjl.: Szilvássy Pál 958. 32,5x43,5 cm, keretben, üvegezett, jó állapotú.
10831.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF