Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 936
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3142810
10820
468
Szarka Fedor Guido (1974-): Ez egy kilencvenhatos szerelem (...), 2000. Réznyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA XV/III számozással. 22x17 cm
3167301
10821
468
Szegvári Károly (1920-2002): Élet a tanyán. Olaj, farost, jelzett, üvegezett fakeretben. 60x80 cm 3133306
10822
468
Szőnyi István (1894-1960): Fiúportré (Szőnyi Péter?). Rézkarc, papír, jelzés nélkül, hátoldalán Palota Galéria bélyegzőjével, 39×30 cm 3133338
10823
468
Szőnyi István (1894-1960): Öreg halász. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, hátoldalán Palota Galéria bélyegzőjével, 29,5×39 cm
3156244
10824
468
15000
Szőnyi István (1894-1960): Gyümölcsszedők. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 30×34 cm 3156248
10825
468
Szőnyi István (1894-1960): Alakok. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 30×39 cm 3156283
10826
468
Szőnyi István (1894-1960): Táj. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli apró szakadással, 17×21 cm 3156288
10827
468
Szőnyi István (1894-1960): Őszi borulat. Rézkarc, papír, jelzett, 15×22 cm 3159742
10828
468
3400
Szuchy Tibor (1911-1996): Római részlet (1941?). Akvarell, ceruza, papír, jelezve jobbra lent, foltos, 27×37 cm
3164013
10829
468
Szimon Jenő (1902-1978): Vízparti táj. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Jobb felső sarkában sérült. Díszes, kissé sérült fakeretben, 37×50 cm 3135405
10830
468
26000
Szilvássy Margit (1898-1977): Tájkép várral. Akvarell, pasztell, papír, jbl.: Szilvássy 959. 28,5x39 cm, keretben, üvegezett, jó állapotú.
3136368
10831
468
19000
Szilvássy Pál (1920-1996): Falurészlet. vegyes technika, papír, jjl.: Szilvássy Pál 958. 32,5x43,5 cm, keretben, üvegezett, jó állapotú.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF