Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 936
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3143697
10507
468
4800
Kern /Kenedi/ Andor (1906-?), 2 db karikatúra: Vadász és halász. Tus, akvarell, papír, mindkettő jelzett. 25x16,5 cm
3135378
10508
468
28000
3136533
10509
468
42000
3136534
10510
468
22000
Kollátor János (1949- ): Történelmünk. Olaj, farost, jjl: Kollátor 91. 100x70 cm, keretezett, jó állapotú. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! 3136551
10511
468
130000
3145239
10512
468
30000
3109530
10513
468
Ledniczky Zoltán (-): Margitsziget, 1955. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 15x22,5 cm
3164714
10514
468
Lukovszky László (1922-1981) Kivándorlók. Rézkarc, papír. Jelzett. 29x40 cm 3139828
10515
468
22000
Lakos Alfréd (1870-1961): Csendélet könyvekkel. Olaj, karost, jelzett dekoratív keretben 34x26 cm 3138039
10516
468
Laluk György (1954-2020): Az idő szövevénye, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány EA X./XV. számozással, 33×19,5 cm
3164715
10517
468
Lenkey Zoltán (1936-1983): 1944 március 22., sátoraljaujhelyi börtönlázadás. Rézkarc, papír, jelzett, 29×38,5 cm 3164716
10518
468
Lenkey Zoltán (1936-1983): 1942-43, partizán akciók Miskolcon. Rézkarc, papír, jelzett, 29×39,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF