Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 936

Kern /Kenedi/ Andor (1906-?), 2 db karikatúra: Vadász és halász. Tus, akvarell, papír, mindkettő jelzett. 25x16,5 cm
10507.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

10508.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10509.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

Kollátor János (1949- ): Történelmünk. Olaj, farost, jjl: Kollátor 91. 100x70 cm, keretezett, jó állapotú. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
10510.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10511.

Rufpreis:
130 000 HUF
352,30
406,25

10512.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Ledniczky Zoltán (-): Margitsziget, 1955. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 15x22,5 cm
10513.

Rufpreis:
3 000 HUF

Lukovszky László (1922-1981) Kivándorlók. Rézkarc, papír. Jelzett. 29x40 cm
10514.

Rufpreis:
3 000 HUF

Lakos Alfréd (1870-1961): Csendélet könyvekkel. Olaj, karost, jelzett dekoratív keretben 34x26 cm
10515.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Laluk György (1954-2020): Az idő szövevénye, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány EA X./XV. számozással, 33×19,5 cm
10516.

Rufpreis:
4 000 HUF

Lenkey Zoltán (1936-1983): 1944 március 22., sátoraljaujhelyi börtönlázadás. Rézkarc, papír, jelzett, 29×38,5 cm
10517.

Rufpreis:
3 000 HUF

Lenkey Zoltán (1936-1983): 1942-43, partizán akciók Miskolcon. Rézkarc, papír, jelzett, 29×39,5 cm
10518.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF