Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 936

Pócsai András (1934-2021): Napraforgók, 2004. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. 61,5x47,5 cm. Dekoratív fakeretben.
10651.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

Paróczi Ágnes (1937-): Emlék. Olaj, textilrelief, farost, jelzett, hátoldalán Vizualart Alkotóközösség címkéjén feliratozott, fakeretben, 40×70 cm
10652.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Pituk József Viktórián (1906-1991): Lovakra támadó oroszlán. Rézkarc, papír, jelzett, 26×47 cm
10653.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Páris Emil (működött a XX. sz. első felében): Enteriőr festményekkel és bútorokkal. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Javított. Dekoratív fakeretben. 68x55 cm
10654.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

10655.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

10656.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

10657.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10658.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10659.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

10660.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

10661.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

10662.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF