https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 936
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3123323
10651
468
0
42000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Pócsai András (1934-2021): Napraforgók, 2004. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. 61,5x47,5 cm. Dekoratív fakeretben.
Das Lot is nicht erreichbar
3143023
10652
468
0
19000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Paróczi Ágnes (1937-): Emlék. Olaj, textilrelief, farost, jelzett, hátoldalán Vizualart Alkotóközösség címkéjén feliratozott, fakeretben, 40×70 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3149127
10653
468
0
5500
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Pituk József Viktórián (1906-1991): Lovakra támadó oroszlán. Rézkarc, papír, jelzett, 26×47 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3130172
10654
468
0
34000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Páris Emil (működött a XX. sz. első felében): Enteriőr festményekkel és bútorokkal. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Javított. Dekoratív fakeretben. 68x55 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3101451
10655
468
0
36000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Pammer János (1885-?): Balerina. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív fakeretben, 80x60 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3047113
10656
468
0
50000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Perei Zoltán (1913-1992): 15 db grafika. Linómetszet, merített papír, jelzett, művészpéldány EA III./XV. számozással. Magyar Nemzeti Galéria kiadása, kiadói vászonborítású mappában, aranyszínű felirattal. Mappán és egyes lapok hátoldalán utólagosan felragasztott címkékkel, mappán kopásnyomokkal, máskülönben jó állapotban. Lapméret: 41,5x29,5 cm. Komplett, hiánytalan gyűjtői ritkaság!
Das Lot is nicht erreichbar
3044940
10657
468
0
15000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Poczkodi Sándor (-): Plasztikus kép (cím nélkül), 1993. Vegyes technika, farost, jelzett és Képcsarnok Vállalat címkéjével a hátoldalán. d: 44 cm. Fakeretben.
Das Lot is nicht erreichbar
3043235
10658
468
0
18000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Palicz József (1931-2010): Csendélet. Olaj, farost, jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 55×30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2820801
10659
468
0
6500
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Prudits Ella (?- ): Virág. Akvarell, papír, jelzett, keretben, 24x15,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3135910
10660
468
0
65000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Pituk József (1906-1991): Virágcsendélet almával. Vegyes technika, papír, jjf.: Pituk. 35,5x45,5 cm, keretben, üvegezett, sérült.
Das Lot is nicht erreichbar
3135640
10661
468
0
70000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Pleidell János (1915-2007): Tyúkok. Akvarell, tus, papír, jbk.: Pleidell 946. 44x27 cm, keretben, üvegezett, jó állapotú.
Das Lot is nicht erreichbar
2812611
10662
468
0
4000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rác András (1926-2013): "Gyorsabban, erősebben, magasabban" (olimpiai ötkarika). Ceruza, kréta, karton, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 19x30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse