Legány Zoltán (1911-1993): Budai hegyek, 1963. Akvarell, papír, jelzett, kartonra kasírozva. Feltehetően kiállítva: Magyar Építőművészek Szövetsége, egyéni gyűjteményes kiállítás, 1989. 23,5×33,5 cm