Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 683

Macskássy Izolda (1945-2021): Hölgy virágkoronával. Vegyes technika, selyemkollázs, jelzett. Hátoldalán a művész bélyegzőjével és autográf aláírásával. Üvegezett keretben. 50x17 cm
10442.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Marjanovic Straja (1973-): Randevú. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 50x35 cm
10443.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Marosi Ilona (1941-): Evolutio, 2004. Vegyes technika, karton, jelzett, üvegezett keretben, 19×24 cm
10444.

Rufpreis:
5 000 HUF

Mendlik Oszkár (1871-1963): Hegyvidéki vízesés. Olaj, vászon, kartonon. Kissé sérült (korábban feltehetően feltekerve). Dekoratív fakeretben. 50×40 cm
10447.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Molnár Z. János (1880-1960): Csendélet. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Apró felületi sérüléssel. 25x35 cm
10448.

Rufpreis:
10 000 HUF

Molnár Z. János (1880-1960): Csendélet. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 24x30 cm
10449.

Rufpreis:
10 000 HUF

Misch Ádám (1935-1995): Utcarészlet. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, 35×49 cm
10450.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Mezős Béla (1949- ): Zivatar után. Akril, karton. Jelzett, üvegezett keretben 18x28 cm, 30x40 cm Hátoldalán a művész autográf feliratozásával
10453.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Mezős Béla (1949- ): A tóparton. Akril, karton. Jelzett, üvegezett keretben 18x28 cm, 30x40 cm Hátoldalán a művész autográf feliratozásáva
10454.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Mezős Béla (1949- ): Virágok. Akril, karton. Jelzett, üvegezett keretben 18x28 cm, 30x40 cm Hátoldalán a művész autográf feliratozásával
10455.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Mádainé Tóth Katalin (-): Várakozók. Tus, papír. Foltokkal, jelzett, 20x28cm
10456.

Rufpreis:
3 000 HUF

Nagy Lajos (1956-): Kalapos hölgy. Pasztell, papír, jelzés nélkül. 57x42,5 cm
10457.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF