Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 683
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3036696
10442
455
Macskássy Izolda (1945-2021): Hölgy virágkoronával. Vegyes technika, selyemkollázs, jelzett. Hátoldalán a művész bélyegzőjével és autográf aláírásával. Üvegezett keretben. 50x17 cm 3032521
10443
455
Marjanovic Straja (1973-): Randevú. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 50x35 cm 3032056
10444
455
Marosi Ilona (1941-): Evolutio, 2004. Vegyes technika, karton, jelzett, üvegezett keretben, 19×24 cm
3033988
10447
455
38000
Mendlik Oszkár (1871-1963): Hegyvidéki vízesés. Olaj, vászon, kartonon. Kissé sérült (korábban feltehetően feltekerve). Dekoratív fakeretben. 50×40 cm
3031590
10448
455
Molnár Z. János (1880-1960): Csendélet. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Apró felületi sérüléssel. 25x35 cm 3033446
10449
455
Molnár Z. János (1880-1960): Csendélet. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 24x30 cm 3033090
10450
455
Misch Ádám (1935-1995): Utcarészlet. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, 35×49 cm 3034603
10453
455
Mezős Béla (1949- ): Zivatar után. Akril, karton. Jelzett, üvegezett keretben 18x28 cm, 30x40 cm Hátoldalán a művész autográf feliratozásával
3034599
10454
455
Mezős Béla (1949- ): A tóparton. Akril, karton. Jelzett, üvegezett keretben 18x28 cm, 30x40 cm Hátoldalán a művész autográf feliratozásáva
3034605
10455
455
Mezős Béla (1949- ): Virágok. Akril, karton. Jelzett, üvegezett keretben 18x28 cm, 30x40 cm Hátoldalán a művész autográf feliratozásával
2687242
10456
455
Mádainé Tóth Katalin (-): Várakozók. Tus, papír. Foltokkal, jelzett, 20x28cm
2500268
10457
455
Nagy Lajos (1956-): Kalapos hölgy. Pasztell, papír, jelzés nélkül. 57x42,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF