Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 683
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3021107
10224
455
28000
Franz Schmidt Glinz (1860-1929) templombelső. Akvarell, papír.. Jelzett, Üvegezett keretben 32x38 cm
2942094
10225
455
2808120
10226
455
32000
Guba György (?-?): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. 60x80 cm Sérüléssel
2839172
10227
455
2693103
10228
455
2820766
10229
455
9500
Gy. Vad Erzsébet (1925-2012): Erdei táj. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben, 60x40 cm 2820765
10230
455
Gy. Vad Erzsébet (1925-2012): Vízparti táj (Tisza?). Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben, 31x40 cm
2713368
10231
455
Gerstenbrein Ferenc (-): Szélmalom. Rézkarc, papír, kopott sérült keretben, jelzett, 33x25 cm
2840578
10232
455
Garády Gabriella: Vitorlások. Szén, papír. 29x3805 cm, üvegezett fakeretben.
2814309
10233
455
14000
2805645
10234
455
Stefan Grecu (?-?): Halászbástya, Budapest. Vegyes technika, papír, jelzett, 50x54 cm 3034382
10235
455
Dukai Zsófia (?-): Anarchia, peace. Tűzzománc, fémlemez, jelzett a hátoldalán, 14x6,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF