Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 683

10110.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Bolyki Viola (1977- ): Oldódás. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán, 96x96 cm
10111.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

10112.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

B. Hajdu László (1926-1998): EVIG kiállítás 1977. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Üvegezett fa keretben, 24x16,5 cm
10113.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bernáth Ilma (1891-1961). Napfényes parkrészlet. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív, áttört, régi fakeretben. 40x50 cm
10114.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Benyovszky István (1898-1969): Vágta. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 38x54 cm
10115.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Boldizsár István (1897-1984): Tanya. Rézkarc, papír, jelzett. Apró foltokkal. Üvegezett fakeretben. 19x27 cm
10116.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

10117.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Baky Albert (1868-1944): Séta a hóban. Olaj, karton, jelzett. Kissé sérült. Korabeli dekoratív, sérült fakeretben. 25×30 cm
10118.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Bardócz Árpád (1882-1938): János főherceg portréja. Tus, ceruza, papír. Jelzett. "Politikai Magyarország" Szerkesztősége bélyegzővel. Foltos. 30x24,5 cm.
10119.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Boldizsár István (1897-1984): Kis gazdaság. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 18×28 cm
10120.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Bauer Erzsébet? (1897-1976): Móricz Zsigmond portréja. Rézkarc, karton.Jelzett. 38x30 cm
10121.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF