Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 683
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2536413
10110
455
30000
Bolyki Viola (1977- ): Baba. Olaj, farost, jelzés nélkül, 90x64 cm
2565052
10111
455
36000
Bolyki Viola (1977- ): Oldódás. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán, 96x96 cm
2664402
10112
455
Bolyki Viola (1977- ): Takaró 2022. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán, 55x38 cm
2199334
10113
455
B. Hajdu László (1926-1998): EVIG kiállítás 1977. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Üvegezett fa keretben, 24x16,5 cm
2722593
10114
455
32000
Bernáth Ilma (1891-1961). Napfényes parkrészlet. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív, áttört, régi fakeretben. 40x50 cm
2890092
10115
455
6500
Benyovszky István (1898-1969): Vágta. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 38x54 cm 2804290
10116
455
Boldizsár István (1897-1984): Tanya. Rézkarc, papír, jelzett. Apró foltokkal. Üvegezett fakeretben. 19x27 cm
2577679
10117
455
32000
Benyovszky István (1898-1969): Lovasszekér a hóban. Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fa keretben, 30×40 cm
2640321
10118
455
Baky Albert (1868-1944): Séta a hóban. Olaj, karton, jelzett. Kissé sérült. Korabeli dekoratív, sérült fakeretben. 25×30 cm 2914255
10119
455
14000
Bardócz Árpád (1882-1938): János főherceg portréja. Tus, ceruza, papír. Jelzett. "Politikai Magyarország" Szerkesztősége bélyegzővel. Foltos. 30x24,5 cm.
2999874
10120
455
4600
Boldizsár István (1897-1984): Kis gazdaság. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 18×28 cm
2927956
10121
455
Bauer Erzsébet? (1897-1976): Móricz Zsigmond portréja. Rézkarc, karton.Jelzett. 38x30 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF