https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 683
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2864390
10122
455
0
8000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Balogh István Péter (1950-): Tavasz. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 30×40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2864393
10123
455
0
10000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Balogh István Péter (1950-): Hajnal. Olaj, farost, jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal, 40×60 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2864398
10124
455
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Balogh István Péter (1950-): Erdőszéle. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 30×40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2920306
10125
455
0
38000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
B. Séday Mária (1925-2009): A Gulácsi hegy (Balatonfelvidék). Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 64×90 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 2558480
10126
455
0
20000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
B. Séday Mária (1925-2009): Európa elrablása Ady idézettel. Olaj, farost, jelzett. Kissé kopott, fa keretben. 55×53 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2558499
10127
455
0
8000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
B. Séday Mária (1925-2009): Férfi portré. Olaj, rétegelt falemez, jelzett. Kissé kopott, üvegezett fa keretben. 15×14,5 cm 2884731
10131
455
0
19000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Sétálók, 1976. Olaj, karton, jelezve középen lent. 57x61,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2884727
10132
455
0
19000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Arckép sétálókkal. Olaj, karton, jelezve középen lent. 59x48 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2884723
10133
455
0
19000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Színes gesztusok, 1980. Olaj, karton, jelezve középen lent. 49x58,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2903116
10134
455
0
19000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Társaság. Olaj, farost, jelzés nélkül, sérült. 29x49,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2884757
10135
455
0
9000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Portré. Akvarell, papír, jelzett. Paszpartuban. 29,5x19,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2983077
10136
455
0
28000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Társaság. Akvarell, papír, jelezve középen lent. Lapszéli apró szakadásokkal. 41x59 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse