Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 683

Balogh István Péter (1950-): Tavasz. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 30×40 cm
10122.

Rufpreis:
8 000 HUF

10123.

Rufpreis:
10 000 HUF

10124.

Rufpreis:
12 000 HUF

B. Séday Mária (1925-2009): A Gulácsi hegy (Balatonfelvidék). Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 64×90 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10125.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

10126.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10127.

Rufpreis:
8 000 HUF

10131.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

10132.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

10133.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

10134.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

10135.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10136.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF