Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 683

Karl Winkel (1899-1957): Prágai részlet. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Üvegezett fakeretben. 28x25 cm
10686.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zádor István (1882-1963): Visegrád. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Lapszéli apró folttal. Üvegezett fakeretben. 25×34 cm
10687.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Weintrager Adolf (1927-1987): Eperfák télen. Akvarell, papír. Jelezve balra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben. 41,5x60 cm.
10688.

Rufpreis:
12 000 HUF

Andy Warhol (1928-1987): Superman. Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton. Kézzel sorszámozott 90/2400 CMOA Carnegie Museum of Art - New York, szárazpecséttel, pecséttel, hologrammal jelzett 80x60 cm Feltekerve / Offset-ithography
10689.

Rufpreis:
10 000 HUF

10690.

Rufpreis:
1 000 HUF

10691.

Rufpreis:
1 000 HUF

10692.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zimányi Alajos (1944?-): Nagypéntek, 1997. Nyomat, tus, papír, jelzett. 27x18 cm. Paszpartuban.
10693.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zimányi Alajos (1944?-): Tiszaparti kereszt, 1997. Nyomat, tus, papír, jelzett. 22x21 cm. Paszpartuban.
10694.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zimányi Alajos (1944?-): Tiszaparti kereszt, 1997. Nyomat, tus, papír, jelzett. d: 25 cm. Paszpartuban.
10695.

Rufpreis:
1 000 HUF

10696.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF