Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 683

Somlai Vilma (1938-2007): Szénaboglya. Pasztell, papír, jelzett (hátul hagyatéki pecsét), foltos, 20×30 cm
10578.

Rufpreis:
4 000 HUF

Stefániay Edit (1936 - ) Nő virággal. Tűzzománc, 20x5 cm, kerettel 39x15 cm. Jelzés nélkül, zsűri címkével.
10579.

Rufpreis:
4 000 HUF
14

10580.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szegő Gizi (1902-1985): Ludas Matyiban megjelent grafikák, karikatúrák vázlatai. 15 db (közte 1 db erotikus). Vegyes technika, papír, mind jelzett. Többségének hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" vagy "Ludas Magazin" bélyegzővel. 10x15,5 és 14x20 cm közötti méretekben.
10581.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szegő Gizi (1902-1985): Ludas Matyiban megjelent grafikák, karikatúrák vázlatai. 16 db (közte 1 db erotikus). Vegyes technika, papír, mind jelzett. Többségének hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" vagy "Ludas Magazin" bélyegzővel. 10,5x13,5 és 13,5x21,5 cm közötti méretekben.
10582.

Rufpreis:
6 000 HUF

10583.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szentgyörgyi József (1940 - 2014): Romos pince. Olajtempera, karton, sérült keretben, 70x100 cm
10584.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

10585.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Szabados János (1937-): Virágok. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 60×40 cm
10586.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Szaniszló Júlia (1950-1989): Alakok (cím nélkül). Fametszet, papír, jelzett. 29,5x21 cm
10587.

Rufpreis:
5 000 HUF

10588.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

Szamosvári József (1931-): Táj. Olaj, vászon, jelzés nélkül. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fakeretben. 60×80 cm
10589.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF