Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 683
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1972671
10578
455
Somlai Vilma (1938-2007): Szénaboglya. Pasztell, papír, jelzett (hátul hagyatéki pecsét), foltos, 20×30 cm
3037491
10579
455
Stefániay Edit (1936 - ) Nő virággal. Tűzzománc, 20x5 cm, kerettel 39x15 cm. Jelzés nélkül, zsűri címkével. 2935757
10580
455
3021423
10581
455
Szegő Gizi (1902-1985): Ludas Matyiban megjelent grafikák, karikatúrák vázlatai. 15 db (közte 1 db erotikus). Vegyes technika, papír, mind jelzett. Többségének hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" vagy "Ludas Magazin" bélyegzővel. 10x15,5 és 14x20 cm közötti méretekben. 3021442
10582
455
Szegő Gizi (1902-1985): Ludas Matyiban megjelent grafikák, karikatúrák vázlatai. 16 db (közte 1 db erotikus). Vegyes technika, papír, mind jelzett. Többségének hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" vagy "Ludas Magazin" bélyegzővel. 10,5x13,5 és 13,5x21,5 cm közötti méretekben. 3014976
10583
455
2822919
10584
455
65000
Szentgyörgyi József (1940 - 2014): Romos pince. Olajtempera, karton, sérült keretben, 70x100 cm
2895085
10585
455
14000
2919860
10586
455
7500
Szabados János (1937-): Virágok. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 60×40 cm 3008911
10587
455
Szaniszló Júlia (1950-1989): Alakok (cím nélkül). Fametszet, papír, jelzett. 29,5x21 cm
2749862
10588
455
17000
3020188
10589
455
14000
Szamosvári József (1931-): Táj. Olaj, vászon, jelzés nélkül. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fakeretben. 60×80 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF