Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 683
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3016584
10356
455
Kondor Béla (1931-1972): Vita, rézkarc, papír, paszpartuban, jelzés nélkül, 16×9 cm 3016583
10357
455
Kondor Béla (1931-1972): Beszélgetés, rézkarc, papír, paszpartuban, jelzés nélkül, 16×9 cm 2822623
10358
455
Konstantin László (1930-): Szépművészeti Múzeum. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, alján feliratozott, 7×11 cm
3036999
10359
455
cca 1908 Kós Károly (1883-1977): Zebegény. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, kartonra kasírozva, 21x16 cm 3037012
10360
455
cca 1908 Kós Károly (1883-1977): "Hall - Ebédlő a Művészházhoz", fametszet, papír, jelzett a dúcon, kartonra kasírozva, 13x16 cm
3037005
10361
455
cca 1908 Kós Károly (1883-1977): "Kis udvarház udvara", fametszet, papír, jelzett a dúcon, kartonra kasírozva, 11x15 cm 3037006
10362
455
cca 1908 Kós Károly (1883-1977): "Kis udvarház udvara", fametszet, papír, jelzett a dúcon, kartonra kasírozva, 11x15 cm 2819193
10363
455
24000
1156612
10364
455
Kondor László (1901-1963): Karikatúra. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett keretben, 41×27
2965169
10365
455
24000
Kövér Gyula (1883-1972): Miskolci udvar kislánnyal, 1910-es évek. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 22x30 cm / watercolour on paper, signed, framed 3005269
10366
455
3200
Kovács Imre (1944-): Lenin. Rézkarc, papír, jelzett, 39,5×29 cm 2846245
10367
455
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF